gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yaz geldi, Buyrun barbekü keyfine

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Barbekü modelleri Mangal çeşitleri

Pikniğe gitmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki. Oysa küçükken yazın her haftasonu giderdik. Mangal yakılır, çay demlenir, patlıcan közlenirdi.Mis gibi patlıcan salata yapardık. Bizde ip atlar,top oynardık. Eşime söyleyeyim de bir pazar günü beni pikniğe götürsün. Yanımıza ip, top ve patlıcan almayı da unutmayalım:) Şimdiler de ise piknikte mangal keyfinin yerini bahçede balkonda barbekü keyfi aldı. Sizde barbekü almak istiyorsanız bu barbekü modellerine bir göz atın meleklerim.

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ee mangal var dediler ben balıkları kaptım geldim niye kimse yok burada bakim :D:D Daha ateşi bilem yakmamışsınız ki olmaz ki böyle hadi balıklar hazır :D:D

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

balığı nerden buldun adminim ben yasak var diye biliyorum, pirzola alıp gelseydin:)

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    balığa yasak olurmu heç :D:D valla karışık yapalım bence oo süper olur tavuk balık et ohhhhh:deli:

tesadüf bunu beğendi.
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Artık yaşlandık, balık lazım et bize artık yaramıyo :D:D

tesadüf bunu beğendi.
  6. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    olur peki adminim balıkta olur kültür yada ithal balık yeriz bizde:)

Yaz geldi, Buyrun barbekü keyfine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Yaz Geldi

Emel Müftüoğlu - Yaz Geldi

Ne kadar çok acı çektim, Ne çok başladım yeniden, Çok da mutlu oldum, Çok da sevindim. Geçtim hayatın çemberinden, Akıllı laflar öğrendim, Saçmaladım eğlendim, Kanıksadım az çok, Sermayeden yedim, Ama kaybetmedi aşk değerinden. Ay ay ay yaz geldi, Sokağa çıkmak lazım, Bi kaç kural daha yıkmak, Bi kaç yasak delmek lazım. Bu akşam meyhanelere gideceğim, Vuracağım şişelerin dibine. Kendi şerefime...
  2. Yastıklarla 'gel keyfim gel'

Yastıklarla 'gel keyfim gel'

Yastıklarla 'gel keyfim gel' Kanepelerin ya da yatakların üzerini süsleyen dekoratif yastıklar, aynı zamanda evdeki konforunuzun da garantisi. Üst üste atılmış büyüklü küçüklü yastıklarla şıklığın yanı sıra sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Dışarıda geçen bütün bir günün yorgunluğu ve stresinden, ancak rahat bir ev ortamında kurtulmak mümkün. Evdeki rahatın olmazsa olmazlarından biri...
  3. masaüstüne yaz geldi......

masaüstüne yaz geldi......

masaüstü yaz resimleri
  4. Yaz bakımı ayaklarınıza geldi

Yaz bakımı ayaklarınıza geldi

yaz ayak bakımı, ürünleri, hakkında bilgi, salon ayak bakım ve dahası burada arkadaşlar. Bu yaz için cildiniz, saçınız, gardrobunuz tamam, peki ya ayaklarınız Melek'ler? Dert etmeyin, çünkü biz yaz bakımını ayaklarınıza kadar getirdik Melek'ler. Salon Ayak Bakım Serisi! SALON HYDRATING FOOT CREME – Nemlendirici Ayak Kremi Botanik nemlendiriciler içeren zengin formülü ile...
  5. Hamak keyfine buyrun melekler

Hamak keyfine buyrun melekler

Hamak keyfi Yeni hamak modeli Hamakta uyku keyfi başka birşeye benzemez sanırım. Ne zaamn pikniğe gitsem hamağımıda yanımda götürürüm. 30 dakika bile hamak keyfi yapsam tüm yorgunluğumun gittiğini hissederim. Bu hamak modelinide çok beğendim çünkü nereye asacağım derdi yok. Geniş balkonlar için ideal bence. Evinizin rahatlığında hamak keyfi için bu model ideal bence.

Sayfayı Paylaş