gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yaz Geldi Selülitli Resimler Çıkmaya Başladı İşte Gülben Ergen !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gülben ergen haberleri gülben ergenin selülitleri

Yaz geldi ya melekler, tatil yerlerinde plajlarda bir kovalamacadır başladı. Aman selülitlerim görünmesin, aman mayolu görünmeyeyeim telaşına düşen ünlüler ne yazık ki acar foto muhabirlerinden kaçamıyor :) İşte 2012 yazının ilk selülitli güzeli, Gülben Ergen. :) Gülben Ergenin selülitleri manşet manşet basına sızmış. Detaylar şöyle...

Gülben Ergen, Bodrum sezonunu açtı. Ünlü şarkıcı, okulların tatile girmesiyle birlikte soluğu Gündoğan’daki yazlığında aldı. Önceki gün sahile inen Ergen, mayolu görüntülenmemek için havlusuna sarındı ve öyle güneşlendi. Ancak serinlemek için girdiği denizden çıkarken objektiflere böyle yakalandı.Çoğu kadının şikayetçi olduğu selülitten Gülben Ergen de muzdarip.

BU BEDENİMLE ÜÇ EVLAT DÜNYAYA GETİRDİM

Gülben Ergen, bu fotoğraflarının yayınlanmasına kızgınlığını böyle dile getirdi:

Ne selülitmiş.. Yıllardır eksik olmadı, haber değerini yitiremedi gitti.

Göbekli bir adama yer vermez basınımız selülitle yargılayıp sunuş biçiminizle aşağıladığınız tenim ve bedenimle üç evlat dünyaya getirdim.

Okul öncesi eğitime verdiğim önem bireysel olarak kurduğum dernek, Milli Eğitim Bakanlığı ile iş birlikteliğim anneliğim ve selülitlerim.

Yaz Geldi Selülitli Resimler Çıkmaya Başladı İşte Gülben Ergen ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Gülben Ergen Resimleri'

'Gülben Ergen Resimleri'

gülben ergenin ayakları gülben ergen resimleri ergen ayakları ayak ayak resimleri
  2. Gülben Ergen - Gel Gönlümü

Gülben Ergen - Gel Gönlümü

Gel gönlümü yerden yere Vurma güzel ne olursun Gül dururken dikenleri Derme güzel ne olursun Git diyemem kal diyemem Sen goncasın gül diyemem Çok severim söyleyemem Sorma güzel ne olursun Sevgin nefes Sevgin candır Sevgin bana heyecandır Kalbim ince bir fidandır Kırma güzel ne olursun
  3. Gülben ergen resimleri

Gülben ergen resimleri

gülben ergen resimleri gülben ergen ayakları ayak ayak resimleri bacak
  4. Artıkın Hayır İşindeyim Diyor Gülbenim Ergenim

Artıkın Hayır İşindeyim Diyor Gülbenim Ergenim

GÜLBEN ERGEN'DEN ENGELLİRE DESTEK! GÜLBEN ERGEN, OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ YARARINA 30 İMZALI KİTABINI BAĞIŞLADI. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına gerçekleştirilen ve Guido'nun çektiği 'Engelsiz Gülüşler' fotoğrafları sergisi ise dün TÜYAP Beylikdüzü Marketingist Fuarı'nda açıldı. Serginin en önemli destekçisi Gülben Ergen de serginin açılışına katılarak etkinliğe destek...
  5. Gülben Ergen... İKİZLERE MEKTUP YAZDI!

Gülben Ergen... İKİZLERE MEKTUP YAZDI!

gülben ergen ikizleri gülben ergenin ikizleri gulben ergen ergenin kaç aylık kaç yaşında Bi taşla iki kuş vurdu gülben ergen çocukları birken üç oluverdi:D Gülben Ergen, 22 Haziran'da yedi aylık hamileyken dünyaya getirdiği ikizleri Güney ve Ares için yazdığı mektubu, resmi internet sitesinden hayranlarıyla paylaştı. Şarkıcı, erken doğdukları için bir süre kuvözde tutulan,...

Sayfayı Paylaş