yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında tubiloshh tarafından paylaşıldı.

1. tubiloshh

tubiloshh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah yazılı havlu havlu sünnet havlusu örnekleri sünnet modelleri havluları
    merhaba hanımlar işte süper ötesi bir havlu modelimle daha sizinleyim
    kalın 'fiesta' havlu üzerine turkuaz/mavi pullarla ve cam kum boncuklarla tek tek işlenmiş,masmavi organze tül pullu fırfırıyla 'MAAŞALLAH' yazılı bu havlu tam size göre... sünnetler ve düğünler için tam aranılan gösterişli ve bir okadar da kullanışlı bu havlu sadece 15 ytl... istediğiniz miktarda en geç 2 gün içinde yapılır... değişik renk ve desenlerde ister harf ister başka model siparişleriniz degerlendirilir. özelden bana ulaşabilirsiniz. güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)

valla harikalar çok maharetliymişsin canım emeklerine sağlık allah bol kazançlar nasip etsin:)

3. 01nisa01

01nisa01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)

bir sorum olacakti yurt disinada siparis gönderiyormusunuz

4. esmerim

esmerim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzellr ellerine sağlık bol kazançlar

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

super super harika ellerine saglik

6. filizmtf

filizmtf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sitenizde yeniyim bu havludan bende kızıma almak istiyorum nasıl alındığını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba
    size nasıl ulaşabilirim bu havlu kenarını çok beğendim nasıl alabilirim cevap yazarsanız memnun olurum

8. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzeller paylaşım için teşekkürler

9. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sünnet Düğünleri;

sünnet yatağı nasıl süslenir sünnet düğünü nasıl yapılır odası hazırlanır dügünü nasil yapilir kiyafetleri almanya Her ailenin, erkek çocuğu sahibi olduktan sonra ilk telaşı, çocuklarını sünnet ettirmek, kaygısıdır. Bu hal ve kaygı, İslami bir adet olarak yaşanmaktadır. Sünnet olacak çocuklar bir hafta önce haberdar edilir ve sünnet olacak çocuklar olarak topluca sünnet olurlar: Sünnet...
  2. Çılgınım Diyorsanız Bu Nickler Tam Size Göre

adamına göre nickler kimine göre kralım kimine yalanım rahat nickler adamına sözler kralım yalanım sözü - Ceza ewi öz yuwamız idam ipi krawatımız rapciyiz can yakarızz delikanlının hastasıyız teq kursunla adam harcarızz ...! - pARan warsa ye iç dostlar alem qörsün, paran yoqsa ewe qit ßaßan oqlunu qör$ün - KaLßIm rApIm nEfReTiM CeZaM $aH Ve ]V[At.. [ kAlLe$cE YaZıLmI$Hh $EnArYoM ] - Her...
  3. Gerginseniz Bu Animasyon Tam Size Göre

bu da sanal gerginlik atma yontemi!!!:laugh: Tıklamayı alıyorum direkt alta ekliyorum arkadaşlarım. Sadmin http://mariemarie0000.free.fr/fichiers/images/pop.swf
  4. Yaz Düğünleri İçin Muhteşem Gelinlik Modelleri 2012

Gelinlik Modelleri Yaz Gelinlik Modelleri 2012 Evliliğe hazırlana sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, yılın gelinlik trendleri, gelinlik modası sizi ilgilendiriyor ve sıradan modellerden çok modaya da uymak istiyorum diyorsanız şimdi sizlerle paylaşacağımız yaz gelinlik modelleri 2012 konumuzu bir gözden geçirin deriz. Sadelik, şıklık ve yaz düğünleri için biçilmiş kaftan muhteşem...

Sayfayı Paylaş