yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında tubiloshh tarafından paylaşıldı.

1. tubiloshh

tubiloshh Yeni Üye

maşallah yazılı havlu havlu sünnet havlusu örnekleri sünnet modelleri havluları merhaba hanımlar işte süper ötesi bir havlu modelimle daha sizinleyim
    kalın 'fiesta' havlu üzerine turkuaz/mavi pullarla ve cam kum boncuklarla tek tek işlenmiş,masmavi organze tül pullu fırfırıyla 'MAAŞALLAH' yazılı bu havlu tam size göre... sünnetler ve düğünler için tam aranılan gösterişli ve bir okadar da kullanışlı bu havlu sadece 15 ytl... istediğiniz miktarda en geç 2 gün içinde yapılır... değişik renk ve desenlerde ister harf ister başka model siparişleriniz degerlendirilir. özelden bana ulaşabilirsiniz. güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye

Cevap: yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)
    valla harikalar çok maharetliymişsin canım emeklerine sağlık allah bol kazançlar nasip etsin:)

3. 01nisa01

01nisa01 Yeni Üye

Cevap: yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)
    bir sorum olacakti yurt disinada siparis gönderiyormusunuz

4. esmerim

esmerim Yeni Üye

çok güzellr ellerine sağlık bol kazançlar

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye

super super harika ellerine saglik

6. filizmtf

filizmtf Yeni Üye

sitenizde yeniyim bu havludan bende kızıma almak istiyorum nasıl alındığını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba

size nasıl ulaşabilirim bu havlu kenarını çok beğendim nasıl alabilirim cevap yazarsanız memnun olurum

8. ebru58

ebru58 Aktif Üye

çok güzeller paylaşım için teşekkürler

9. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

çok şık gerçekten

yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. üstteki üye size misafirliğe geldi

kapı çaldı üstteki üye size oturmaya geldi ne yaparsınız hayde benle başlıyo oyun
  2. maşallah maşallah şunlara bi bakın

maşallah havlu yerim ben seni... ay ay sunada bakin, bizden ne kadar büyükte analyan yok
  3. havlu kenarı modeli ve şablonu

havlu kenarı şablonları şablonlu havlu kenarları ___
  4. havlu kenarı modeli

değişik havlu modelleri farklı havlu örnekleri havlumodeli modeli farklı modelleri
  6. kızmızı beyaz havlu kenarı modeli

beyaz havlu kenarı [IMG]
  7. Burçlara göre Düğünler

Sevgili Melek´ler bugüne kadar Burclara göre gelinlik, Burclarin huyu vs. gibi seyler okuduk sire geldi Burclarimiza göre dügünlerde. Hadi bakalim hangi Burc nasil bir dügün istiyor, dügününde ne hediye bekliyor ve en güzel sey yani balayini nasil gecirmek istiyor. Koç Koç kadını eğlence, çılgınlık, heyecan ister... Düğünün de en az hayatı kadar heyecan verici olması ve ayaklarını yerden...
  8. Yepyeni havlu kenarı modelleri geldi

havlu kenarı yepyeni havlu kenarı örnekleri yepyeni modelleri El işi meraklıları yeni havlu kenarı modelleri ile karşınızdayız.Buyrunuz kolay gelsin:) alıntı..
  9. Burcunuza Göre Nasıl Bir Tatil Size Göre?

burçlara göre tatil, burca göre tatil önerisi, burcunuza göre tatil Sevgili melekler, tatilinizini unutulmaz kılmak, tatil keyfinizi sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, aşağıda yer alan burca göre tatil önerileri makalesini dikkatlice okuyun. Nasıl bir tatil size göre, nereye gitmek sizi sıkar hepsini öğrenin... Koç (21 Mart- 19 Nisan) Seçiminiz: Maceraya bayılıyorsunuz. Değişik...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. 2011 havlu sünnet

,
  2. boncuklu havlu isleme masallah yazisi