gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yaz Geliyor Saç Detoksunuzu Yaptırdınız mı?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç detoksu, saç bakımı, saç detoksu nasıl yapılır
    Cilt detoksu olur da saç detoksu lmaz mı? Tabiki olur Melekler :)Hollywood ünlülerinin de yaptırdığı saç detoksu, saç derisini kir ve toksinden arındırdığı gibi saçların toparlanmasını sağlayıp, dökülmeyi durduruyor. Eğer siz de saçlarınızın ışıl ışıl olmasını istiyorsanız yeni trend saç detoksunu deneyin..

saç-detoksu.jpg

Düğün, mezuniyet ve yaz hazırlıkları başladı Sadece vücudunuzun değil, saçınızın da detoksa ihtiyacı var. Saç Sağlığı Uzmanı Evrim Bayraktar, "Aynı yüzümüzde olduğu gibi, saç derisi de zaman içinde yağ, ter, kir ve ölü derilerin birikimiyle tıkanabilir. Bu durumda saç derisi elastikiyetini kaybeder ve erken yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Saç deri sağlığı, saç üretiminin sürmesi, saç kalitesi ve saçın canlılığında hayati rol oynar. Saç detoksu, saç derisinin arınmasını ve saç kılıflarının derinlemesine temizlenmesini sağlayan bir anti-aging uygulamasıdır. Saç kalitesini iyileştirmek ve saç kaybını azaltmak amaçlı kullanılır" diyor.

Masajla uygulanıyor

Bu uygulamanın boya sonrası saç derisinde kalan kimyasal maddelerin zararlı etkilerini yok ettiğine de dikkat çeken Bayraktar, sözlerini şöyle sürdürüyor: "Özellikle hassas, yağlı, kepekli ve kaşıntılı ciltlerde ve cansız saçlarda bu uygulama çok etkili. Kullanılan ürünler saç derisinde kepek ve hassasiyete sebep olan bakteri ve mantar oluşumunu önlüyor."

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları Kate Winslet'in de tercih ettiği uygulama, mat, sönük ve cansız saçları canlandırıyor. Saç detoksu, faydası klinik çalışmalarla kanıtlanmış kozmetik solüsyonlarla gerçekleştiriliyor. 20 dakikalık terapi seansları özel bir masaj eşliğinde yapılıyor.

Yaz Geliyor Saç Detoksunuzu Yaptırdınız mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu yazın saç modasıyla ilgili bilginiz var mı?

Bu yazın saç modasıyla ilgili bilginiz var mı?

modayla ilgili yazılar modayla ilgili sözler saç ile sözler makaleler sorular Hepinizin bildiği gibi uzunca bir süredir kuaförden çıkmış gibi görünmeyi pek sevmiyoruz. Saçlarımıza özel günler, düğün, davet, mezuniyet gibi durumlar dışında çok özendiğimizde ortaya doğallıktan uzak, sahte bir görüntü çıkıyor. Saçınızın modeline ve rengine karar verirken mutlaka dikkate almamız gereken yaş,...
  2. Saçınıza Yaşınıza Göre Kesim Yaptırın

Saçınıza Yaşınıza Göre Kesim Yaptırın

saçınıza göre saç kesimi Meleklerim yaşamımız boyunca ortalama kaç defa saç kestirmek zorunda kalıyoruz hiç merak ettiniz mi? Ve neden saç kestiriyoruz, hiç düşündünüz mü? Bir kadın saçlarını senede 2 kez kestirmiş olsa ve bunların ilk 15 yılında çocukluk çağında olduğu hesaplansa… Gerçek anlamda 50 ya da 60 defa saçlarını kestirmiş olabiliyor.Demek ki saç kestirenler saçlarını bol bol...
  3. Yaz geliyor Kaprileriniz Hazır mı ?

Yaz geliyor Kaprileriniz Hazır mı ?

Yaz geliyor ve artık bizler cıvıl cıvıl giyinebileceğiz, kalın kat kat kıyafetleri üstümüzden atıp incecik sere serpe giyineceğiz :D yaz geliyor ya en çokta buna seviniyorum. birde siz meleklerime birbirinden güzel kapri modelleri sunuyorum.. Size sarı moda demiştim :D:D Bu ergene özelll kapmayın :)
  4. rotavirüs aşısı yaptırsam mı?

rotavirüs aşısı yaptırsam mı?

iyi aksamlar 2 aylik kizim var bugun doktora gittik aylik kontrol icin bidahaki ay ozel asisi var rotavirus dedi sizler cocuklariniza yaptirdinizmi bu asiyi istege bagli dedi doktor aklim karisti yardimci olursaniz sevinirim tskler simdiden
  5. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfayı Paylaş