gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Yaz geliyorrr

Konu, 'Tatil Hotel Gezi Yerleri' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar. Yaz geldi çattı, okullar da yakında kapanıyor. Tatil sezonu yuppiii! Birikmiş 2 adet bedava biletim var Jetgenç'ten ama nereye gideceğime henüz karar vermedim :( Önerileriniz bekliyorumm. Bu arada Jetgenç ile bedava bilet ilgisini çeken olursa facebook hesabına göz atabilirsiniz facebook.com/jetgenc

Yaz geliyorrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Yaz Yaz Yaz

Ajda Pekkan - Yaz Yaz Yaz

Neden şenle hiç durmadan tartışıp duruyoruz ki biz Bile bile üstüme gelmene ne gerek var Neden dostça ve insanca ayrılamıyoruz ki biz Ve bunca yaşanmış yılların da hatırı var Eğer her gün bu işkence, eğer her gün bu karmaşa Eğer her gün bu kavgaya katlanırım sanıyorsan Sen de yaz yaz yaz bir kenara yaz bütün sözlerimi Yanılırsam çık karşıma göster kendini Belki zamanla teker teker...
  2. Mahsun Kırmızıgül'den 2. filim geliyorrr

Mahsun Kırmızıgül'den 2. filim geliyorrr

Mahsun Kımızıgül'ünYönetmenliğini yaptığı Beyaz Melek adlı sinema filiminden sonra şimdide Güneşi Gördüm'ü çekti mart ayında vizyonda....... DEMET YENİ FİLMİYLE İDDİALI! MAHSUN KIRMIZIGÜL’ÜN YAZIP YÖNETTİĞİ “GÜNEŞİ GÖRDÜM” FİLMİ 12 MART’TA VİZYONA GİRİYOR.. Filmde Mahsun Kırmızıgül’ün karısını oynayan Demet Evgar, kocasını elinde tutmak için 6 çocuk doğuran bir kadını canlandırıyor. Doğum...
  3. Adriana Lima  geliyorrr

Adriana Lima geliyorrr

Var mısın Yok musun a katılan ttalı sexi sempatik erkeklerin gözdesi olduğpu kadar kadınlarında dikkatini çeken manken Türkiye yolcusu.... ADRİANA YENİDEN GELİYOR! ÜNLÜ MODEL ADRİANA LİMA BİR CİPS FİRMASININ REKLAMLARI İÇİN ÜLKEMİZE GELECEK... Geçtiğimiz aylarda “Var Mısın Yok Musun” çekimlerine katılmak üzere ülkemize gelen Adriana Lima, yarın yine İstanbul’da olacak. Önceki ziyaretinde...
  4. Kaçılın batman geliyorrr (baba uçuyorummmm)

Kaçılın batman geliyorrr (baba uçuyorummmm)

.................................

Sayfayı Paylaş