gebe
  1. mavilicadi

mavilicadi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yaz için güzel bir elbise

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında mavilicadi tarafından paylaşıldı.

Görüntü0567.jpg Görüntü0566.jpg Görüntü0568.jpg boydan elbise,42 beden,altı geniş kesim kızlar :)... tek bir kere giydim ve satmak istiyorum.. fiyatı 45tl kargo karşı tarafa ait... alacak olanlar mesaj atarsa görüşebiliriz.. selamlar

yaz için güzel bir elbise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar İçin Yazılmış Güzel Bir Yazı...

Bayanlar İçin Yazılmış Güzel Bir Yazı...

aşka dair yazılmış en güzel yazılar aşk üzerine yazılmış yazılar kadınlar için sözler resim altına yazılan güzel sözler fotoların altına yazılan Bir kadin güçlü oldugu zaman (veya kadin gibi davranmadigi zaman)etrafindaki erkeklerin kendilerini yeterince erkek hissetmemelerine sebep olur. Bunu ortaokul yillarimda matematikten 10aldigimda siniftaki erkeklerin bana içten içe hayiflandiklarini...
  2. Kız çocukları için güzel bir elbise modeli

Kız çocukları için güzel bir elbise modeli

kız çocuk elbise modelleri kız çocuğu elbiseleri çocukları için elbise modelleri çocuk elbiseleri çocuğu
  3. güzel bir elbise kombinasyonu

güzel bir elbise kombinasyonu

elbise kombinasyonları elbise kombinasyonu günlük kıyafet kombinasyonları güzel kıyafet modelleri farklı kombinasyonlar Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın
  4. H&M Yaz Elbise modelleri.. Çok Güzeller!

H&M Yaz Elbise modelleri.. Çok Güzeller!

Hm Yazlık Elbise modelleri 2016 yılı HM elbiseleri heryerde görünecek arkadaşlarım. Hm Markası ile satılan bu ürünlerin biraz pahallı olduğunu söylememde sakınca yok heralde dimi. Bu arada bu tür elbiseleri indirimli olarakta internet sitelerinden buradan satın alabileceğinizi sizlere hatırlatmak istiyorum. 1080 100 Tl ve üzerinde olan bu elbise modellerine ait 2016 yılı görsellerinden bir kaç...
  5. 2012 Yaz İçin Elbise Modelleri

2012 Yaz İçin Elbise Modelleri

Yazlık Elbise Modelleri 2012 Yazlık Elbise Modelleri Yazlık Bayan Elbise Modelleri 2012 Yaz gelse de şöyle cıvıl cıvıl elbiselerle boy göstersek diye bekleyen meleklerimize bu yazın gözde elbise modellerinden bazılarını sunmak istiyoruz. İşte modacıların 2012 yazı için tasarladıkları birbirinden şık elbise modelleri .. :tik:

Sayfayı Paylaş