gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Yaz tatili bir hafta uzadı

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yaz tatili ile ilgili yazılar 2009/2010 eğitim yılı 18 Haziran'da kapanıyor buna göre 13 Eylül'de açılması planlanan okulların 20 Eylül'da açılacağı bildirildi yani anlıyacağınız yaz tatili bir hafta uzadı arkadaşlar=) 18 Haziran'da kapanacak olan ilköğretim okullarının ve liselerin açılış tarihi 13 Eylül'den 20 Eylül'e alındı

Tarih değişikliğine gerekçe olarak Ramazan Bayramı’nın 9-11 Eylül’de kutlanacak olması gösterildi.

İlköğretim birinci sınıflar ise okula uyum için 13 Eylül’de ders başı yapacak.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oh ne güzel uzadı tatil :D

Yaz tatili bir hafta uzadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yaz Tatili

Cengiz Kurtoğlu - Yaz Tatili

cengiz kurtoğlu yepyeni bir dünya getirdin bana yepyeni bir dünya getirdin bana Hayat Bİr TesadÜf Sevmekse Öyle Bİr Yaz Tatİlİnde TaniŞtik Senle Kumsallar Boyunca Gezdİk Elele Mutluluk Ne Demek ÖĞrettİn Bana Sahİlde IŞiklar Yanip SÖnerken Plaklar Şarkimi Çalip SÖylerken Rihtimda Son Gemİ Kalkip Gİderken Yepyenİ Bİr DÜnya Getİrdİn Bana Sahİlde IŞiklar Yanip SÖnerken Plaklar Şarkimi Çalip...
  2. türiyede bir hafta..

türiyede bir hafta..

Türkiye de bir hafta Bir Japon, İstanbul' da geçirdiği bir haftanın sonunda fikri sorulduğunda şunları söylüyor : Türkler' in evine gittiğinizde, tanımasalar da buyur ediyorlar. Siz oturmadan kimse oturmuyor. Siz sofraya geçmeden kimse geçmiyor. En iyi yere sizi oturtuyorlar. Siz yemeğe başlamadan kimse başlamıyor. Zorla her yemekten tattırıyorlar. Siz kalkmadan kimse, evin çocuğu bile...
  3. Bu otelde 1 hafta tatil 1 milyon $

Bu otelde 1 hafta tatil 1 milyon $

Dünyanın en pahalı tatil paketini Abu Dabi'deki Emirates Palace hazırladı. Bu 'mütevazı' otelde bir haftalık tatil 1 milyon dolar. Peki bu tatil paketinde neler var? Tatilde dünyanın en pahalı seçeneği Abu Dabi’deki 7 yıldızlı Emirates Palace tarafından hazırlandı. Otelde süper lüks tatil yapmak için tatilcinin ödemesi gereken fatura haftalık 1 milyon doları buluyor DÜNYANIN en lüks...
  4. Hafta Tatili ve Bayramlar Yıllık izne sayılırmı?

Hafta Tatili ve Bayramlar Yıllık izne sayılırmı?

pazar günü yıllık izinden sayılırmı resmi tatiller yıllık izinden sayılırmı Bu konuyu size örnek örnek anlatmaya çalışacağım.. İş mevzuatı hükümleri gereğince yasalardaki asgari düzenlemelerin üzerinde işçi lehine yapılan düzenlemeler geçerlidir. Bu durumda işyeri uygulaması önem taşımaktadır. Dolayısı ile geçerli olan da işyeri uygulamasıdır. İşyerinde uygulanan hafta tatili ne kadar...
  5. Hafta tatili ücretine ne zaman hak kazanılır?

Hafta tatili ücretine ne zaman hak kazanılır?

hafta tatili ücreti nedir,hafta tatili ücreti ne zaman hak edilir,hafta tatili ücretine ne zaman hak kazanılır,hafta tatili ücreti nasıl hesaplanır,işçi hafta tatili ücretine ne kadar çalışarak hak kazanır, '' Hafta tatili ücretiMadde 46 - Bu Kanun kapsamına giren işyerlerinde, işçilere tatil gününden önce 63 üncü maddeye göre belirlenen iş günlerinde çalışmış olmaları koşulu ile yedi...

Sayfayı Paylaş