gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yaz ve deniz

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

yaz ve deniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem Okudum Hemi de Yazdım

Hem Okudum Hemi de Yazdım

Hem okudum hemi de yazdım Yalan dünya senden bezdim Dağlar koyağını gezdim Yiten yavru bulunur mu Yavru yitmeye görsün bir kez. Bulunmaz. Değil dağların koyağı, ırmakların kaynağı, yaylaların çimeni, ovaların çiçeği, hiç bir şey, hiç bir kişi geri getiremez onu. Ehh ana yüreği bu. Dayanması zor. Dağlara düşüp araması doğal; ne ki giden geri gelmez. Şundan ki, yiten candır. Alıp yerine...
  2. Mor Ve Ötesi - Yaz Yaz Yaz

Mor Ve Ötesi - Yaz Yaz Yaz

Neden senle hiç durmadan tartışıp duruyoruz ki biz Bile bile üstüme gelmene ne gerek var Neden dostça ve insanca ayrılamıyoruz ki biz Ve bunca yaşanmış yılların da hatırı var Eğer hergün bu işkenceye, eğer her gün bu karmaşaya Eğer her gün bu kavgaya katlanırım sanıyorsan Sen de yaz yaz yaz bir kenara yaz bütün sözlerimi yanılırsam çık karşıma göster kendini Belki zamanla teker teker...
  3. Bu yaz her yerde denizin beyazını ve mavisini, denizcilerin asaletini ve şıklığı

Bu yaz her yerde denizin beyazını ve mavisini, denizcilerin asaletini ve şıklığı

Bu yaz her yerde denizin beyazını ve mavisini, denizcilerin asaletini ve şıklığını görebiliriz, çünkü denizci modası geri döndü! Beyaz, lacivert, mavi ve kırmızı renklerin hakim olduğu denizci modası tüm ihtişamıyla geri döndü! Bu akımın içerisinde enine çizgili kıyafetler, keten tabanlı ayakkabılar, polo yaka tişörtler, blazer ceketler, şortlar, hasır şapkalar ve marin temalı takılar var....
  4. Yazın Güneşten ve Denizden Yıpranan Saçlara Maskeler

Yazın Güneşten ve Denizden Yıpranan Saçlara Maskeler

Yazın deniz güneş derken saçlarımız çok yıpranıyor sizde bundan şikayetçiyseniz bu maskeler tam sizin saçınıza göre :tik: Parlak saçlar için Malzemeler: • Bir portakal • 1 çorbakaşığı bal • Birkaç damla sandalağacı yağı Yapılışı: Portakalın suyu, su, bal ve sandalağacı yağını karıştırın. Bunu şampuan sonrası durulamada kullanın. Yıpranmış saçlar için Malzemeler: • Bir muz • Birkaç...
  5. Anlamlı Aşk Sözleri de yazın

Anlamlı Aşk Sözleri de yazın

Merhaba arkadaşlar sizden benim aşkıma yazıpta onu etkileme mi ve aşkını görmemi sağlayacak Anlamlı Aşk Sözleri yazmanızı rica ediyorum şimdiden Anlamlı Aşk Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş