gebe
  1. dilaraezo

dilaraezo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Yaza düğünüm var zayiflamam lazim

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında dilaraezo tarafından paylaşıldı.

düğünüm var zayıflamam lazım Arkadaşlar yardimlarinizi bekliyorum

Yaza düğünüm var zayiflamam lazim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düğün var herkes davetlidir...

Düğün var herkes davetlidir...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu gece düğün var

bu gece düğün var

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç bu gece evleniyorlar. Binbir Gece' dizisindeki aşklarını gerçek hayata taşıyan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, bugün evleniyor. Düğün için özel olarak 07.08.09 tarihini seçen çift Les Ottomans Otel'de görkemli bir törenle dünya evine girmeye hazırlanıyor. 300 kişilik davetiye bastıran çift sade ama şık bir düğün yapacak. Balayı da Maldivler'de olacak.
  3. Yer Gök Aşk'ta Yaza Düğün Var

Yer Gök Aşk'ta Yaza Düğün Var

murat ünalmis murat ünalmis birce akalay birce akalay düğün evlendi Gerçektede dizideki gibi sevgililermiş... 'Yer Gök Aşk'ın Yusuf'u Murat Ünalmış ile 'Havva'sı Birce Atalay 4 ay önce sette tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Ailelerinden de onay alan Murat Ünalmış ile Birce Atalay 2011 yazında nikah masasına oturacak.
  4. Harika düğün davetiyesi sözleri 2011 lazım

Harika düğün davetiyesi sözleri 2011 lazım

Buy yıl yani 2011 de evleneceğim ve bana süper düğün davetiyesi sözleri lazım arkadaşlarım yardımcı olur musunuz. Üzerinde güzel birşeyler yazmasını istiyorum da teşekkürler.
  5. Yaz Düğünü Önerileri Bizden..Evleneceklere....

Yaz Düğünü Önerileri Bizden..Evleneceklere....

Yaz Düğünü Önerileri Yaz Düğünü İçin Öneriler Evleneceksiniz ve telaşlar aldı başını yürüdü...İki ayağınız bir papuca girmesin işte düğününüz için bazı öneriler sunuyoruz sizlere...Yazın düğün yapacak olanlar düğününüzü bunları okumadan yapmayın....İşte Kır Düğünü yapmak isteyenlere de önerilerimiz var.. Yaz düğünü hayali kuruyordunuz ve hayalinizin gerçekleşmesine sayılı günler kaldı…...

Sayfayı Paylaş