gebe
  1. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38

YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında LAMİYA tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler; malum kış aylarındayız ve yazın verilen bütün kilolar geri geldi.En azından benim verdiklerim gelmiş malesef. Ama bir fikrim var biz daha önce kardeşimle birlikte denemiştik ve oda bende 10 kilo vermiştik
    aslında yapmamız gereken çok basit biz kendimize özel bir ajanda ayarlamıştık ve bütün yediklerimizi yazmıştık hatta evdeysek saatlerini içtiğimiz suyu günlük yaptığımız sporuda yazmıştık birbirimizi takip ettiğimiz içinde yemeği kaçıramamıştık <çok işe yarıyodu >
    beni tanıyanlar bilirler benim troidim az çalışıyo bu yüzden ağır kilo veriyorum ama her senede veriyorum zorda olsa
    eğer sizde bana eşlik ederseniz
    birlikte zayıflamak istiyorum size kilonuz sorulmıycak
    günlük yediklerimiz sporumuz ne kadar su içtiğimiz hepsi yazılıcak ama bide kaç gr verdiysek <haftada 1>

diyetten-vazgeçmek.jpg

EVET BEN SABAH BAŞLIYORUM Bİ DEĞİŞİKLİK OLSUN BAKALIM VEREBİLİCEKMİYİM İÇTİĞİM SUDAN BİLE HABERİNİZ OLUCAK YALNIŞIM OLURSA UYARIN BENİ

HADİİ YALNIZ BIRAKMAYIN.............

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Ağustos 2016
  2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilk başlayım yazıya ben çok su içiyorum size katılmakta isterdim ama çocuk emziriyorum ama yinede dikkat edicem lamiya anlaşıldı diimii seni yalnız bırakmam hala kızı:ohh:buda zayıflamış melekler hadiin kolay gele

3. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
  4. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim çatlak her zaman desteğini bekliyorum

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ayıpsın çatlak gız filan ama bizimde kalbimiz var bırakmam senii evelallah :piha:

6. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar akşam diyete karar verdim sabah zayıflamış gibi mutlu uyandım
    gerçekten insanın psikolojisi düzeliyo hemen
    kendimi incecik hissettim hahaha 1 gecede
    ilk önce çekincelerim vardı böyle herkezin gözü önünde başaramazsam diye ama şimdi rahatım
    çok iyi geldi akşama yediklerimi yazıcam
    benim diyetisyenim olun hatalarımda uyarın olurmu
    1 ay devam bakalım neler olucak

7. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    (1) :24 aralık perşembe:

6:30=2 bardak su
    9:00=KAHVALTI,2 bardak su, bir kaçtane galete (parmak büyüklüğünde)2 tatlı kaşığı kadar labne peyniri, maydonoz, 4 zeytin, 2 bardak az şekerli çay
    11:00=2 bardak su, 1 mandalina
    01:30=2 bardak su 1 bardak süt
    03:00=ÖĞLE YEMEĞİ, 2 bardak su , bir kase kadar keşkek
    05:00=2 bardak az şekerli çay, 1 etipuf
    08:00=AKŞAM YEMEĞİ,2 bardak su, 3,4 tane balık ,salata, yarım dilim ekmek
    10:30=2 bardak su 1 mandalina

NOT=yarım saat evde spor

8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    canım güzel bir diyet devameder bozmazsan güzel bayağı kilo verirsin bu arada çok mu kilolusun ya ben almaya çalışıyorum alamıyorum sende vermeye çalışıyon mümkün olsa bana verirdin 5 kg kadar sana kolay gelsin canım

9. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay lamişim diyetemi başladın sana bi tavsiye 8 kilo vermiş biri olarak sabah aç karna elma sirkeli bi bardak ılık su iç canım çok faydası oluyo inan umarım hedefine ulaşırsın.

10. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ahh kilo almak daha zor doğru valla ama ben verdikten sonra kısa sürede alıyorum 75 kiloyum

evet canım diyete başladım bakalım 8 kilo ne ki ben her sene 10 kilo veriyorum ama troit hastalığımın hediyesi olarak hersene geri alıyorum
    senin tavsiyeni edalımda verdi deniycem

11. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben de diyet yapacam 1 ocak 2010 baslıyacam :D

12. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ozaman bana katıl sende birlikte yapalım çok işe yarıycak görücelsin sadece cesaret ve mutlaka dürüst ol her yediğini yaz benim gibi bide hamile kalmak isteyenler gibi
    liste yaparız bu hafta şu şu kadar verdi şu veremedi gibi yazarız haftada 1 hadi yaa yalnız bırakmayın beni:)

13. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hadin melekler siz azimlisiniz bu kiloları atın gitsin:training1:sporuda unutmayın eee adı üstünde meleksiniz uçmanız lazım diimii:) lamiyayı dinleyin hee

14. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı uğurlu olsun şeker umarım istediğin kiloya kavuşursun hoş ben senin azmini biliyorum başarıcağınada eminim.bende mart ayında aalh nasip ederse tamamen başliycam seninle yürüyüşede başlarız geçen sene söylemesi ayıp 1,5 ayda spor vede diyetle 13 kilo verdim kızlar tabi mart ayından önce biraz biraz kısıp başliycam neyse canım öptüm görüşürük....ayrıca çatlak hanım emzirmeyi bahane etmeyiniz ben diyete spora başladığımda kızım 7 aylıktı

15. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38

ben şimdi evdede spor yapmaya çalışıyorum ama seninle yaptığımız yürüyüşler daha tempoludu bi an önce başlasak keşke
    dediğin gibi yine başarırırm inşallah

YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen> konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaz geliyoo.... aman günelenirken dikkatli olalım

yaz geliyoo.... aman günelenirken dikkatli olalım

hiçbirimiz böyle olmak istemeyiz herhalde aman dikkat:dp47::dp47:
  2. Beni Neden Yalnız Bıraktın

Beni Neden Yalnız Bıraktın

yalnız bıraktın beni neden bıraktın Seni seviyorum Ecelim gelicek Nefesim bitecek İçim eriyecek Son nefesimi vereceğim Ellerinde Veda edeceğim İnanıyorum Yok olup gideceğim Ortalıklardan Ruyalarında soracaksın beni Umutlanacaksın güzel günlere Mezarımda ağlayacaksın BENİ NEDEN YALNIZ BIRAKTIN DİYE...
  3. Foruma her girdiğinizde yazın

Foruma her girdiğinizde yazın

Sabit sorular üzerine her girdiğimizde cevaplar yazalım Ne Düşünüyorsun ?: Ne Dinliyorsun ?: Ne Hissediyorsun ?: Ne Tıkınıyorsun ?: Ne İçiyorsun ?: Kiminle Chat ?: Kaç Saattir Nettesin ?: Netten Sonra Ne Yapacaksın ?: Ne Düşünüyorsun ?: hayatı geLeceğii Ne Dinliyorsun ?: şebnem ferah bugun Ne Hissediyorsun ?: hissizLik Ne Tıkınıyorsun ?: cips Ne İçiyorsun ?: hiç bişi...
  4. Yalnızca yazdım..

Yalnızca yazdım..

Yalnızca yazdım.. . Hesabıma düşen bir kara kaderi, alnımın tam ortasından çekerken usulca, kanadının ıslaklığıyla yazdım... Sana yazdım seni. En kuytusunda anladım, en vazgeçilmezinde tuttum, en köründen tutuldum, ama seni sana yazdım. Kanımın rengiyle sana adandım." Yokluğun bir bıçak sırtı, sana boyanarak aydınlandım. .... Ağrıyor elim şimdi, gözümün yolunda karabasanlar var,...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ Bu Yaz Yalnız!

Kıvanç Tatlıtuğ Bu Yaz Yalnız!

kıvanç tatlıtuğ, tatilde, yalnız, bodrumda, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Genç kızların gözdesi Kıvanç Tatlıtuğ bu yaz yalnız tatil yapıyor. KIVANÇ Tatlıtuğ, iki yıl önce Meltem Cumbul, geçen yıl ise İdil Fırat’la gittiği Bodrum’da bu kez yalnız. Fırat’tan ayrıldığından beri özel hayatıyla gündeme gelmeyen oyuncu, Bodrum tatiline abisiyle çıktı. Tatlıtuğ,...

Sayfayı Paylaş