YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

Ay bu temizlik yapan gifler cok hosuma gitti :D
a5b925c6edc1c29a3d8f4529d9fb686e.gif
3d1b454dc280df7d681b688da8a6434e.gif

Son düzenleme:
çok geç oldu ama napim yav bugun herzmnki şeyleri yedim ayokl
sadece akşam yemeğinde yağsız tost yedim ve 1 saat öncesinde çotrbamı içtim bir tabak bol bol su içtim :D devam bakalım kızlar :D

güüüüllll sen kaç yaşındasın 29 dan korktuğuna göre daha küçüksün...

gunaydın kızlarrrrrrrrrr.....dun ve bugun sabah yedıklerımı yazıyorum
sabah.....yarım pogaca,3zeytın,3 dılım domates
oglen.......ızgara tavuk ve ayran(bır bardak)
ara ogunde.......dıyet bıskuvı(6 adet).....dıyet kraker(4 adet)
aksam..........bır tabak ıspanak yemegı.....
bu sabah.....yarım pogaca,3 zeytın,3 dılım kasar peynırı,3dılım peyaz peynır....

Güünaydın Melekler mekanının güzelleri.Gününüz güneşten daha aydınlık , yükünüz tüyden daha hafif olsun.Hepinize selamlar olsun :)

güüüüllll sen kaç yaşındasın 29 dan korktuğuna göre daha küçüksün...
23 yaşındayım pekte küçüük sayılmam canımcım :D ama ne bilim30a 1 yıl kalmıs ben en cok 30 yasından korkuyorum :D

Melekler benim dişlerime bugun tel takıldı bundan sonra sert herangi bir sey yasak bana :D yani zaytin çekirdekli oldugu için o bile yasak gerisini si zdusunun... en cok taa hamburger yiyemiccemee cip yiyemiceme uzuluyorum artı birde colaa içemeyecegime :(

kotu olmasına ragmen iyi br yanı var bunları yemezsem eger kilolarda daha hızlı gider

selam kızlar bendende herkeze selam;
aşkolsun gül sen bana yaşlımı demek isityosun..................şakaşaka ben çok memnunum halimden yaşlanmaktan korkmuyorum sadace çocuk sahibi olamadan geçen yıllara üzülüyorum
hayatta herşeye sahibim (çok şükür) güzel bir evliliğim ve sağlığım var birde bebeğim olsa daha ne isterimki allahtan.

tatlı cadı fazla çıkman önemli değil merak etme hepsi gidicek yeterki ayrılma...

ben yine bugün güzel bir gün geçirdim,
hem diyetime hemde sporuma tam gaz devam ediyorum eksildiklerimde çıkmadı tekrar demekki verdim gerçekten bu gün 4. günüm ve 1.5 kg eksiğim çok güzel inşallah duruşuda bu hızla olamz

selam dadlu melişlerim :D:D
bugun gune hasta başladım biraz nezleyim canlarım küçük kızda hasta ondan bulaştı zaten :D başım çok ağrıyor ilaçlarla duruyorum sabah ilaç içeyim diye galetamla bisküvüim bitmiş :uhu: bende çeyrek tost yedim hayalet kaşarlı ve yağsız :D 4 bardak çay içtim sonra ilaç ve 1 saat önce 1 kase yulaf ezmesi yourtlu karışım yedim oyyyy midemi bulamndırdı ama midede şiştiği için tok tutuyor akşam bişi yemiyosunuz belki 3 kaşık anca canlarım deneyin :D oyyy midemmm :D:D:D son hız devam bu arada lamişim ben bu rahatsızlıktan ötürü inan spor yapamıyorum ve çok üzülüyoryum ya :uhu::uhu: :Dhadi herkese azimle başarılar dilerim canlarım lilililililil
:D:D:D

Geri