YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

canım bende diyete başlıcak 2 haftalık falan ozaman bende yazarım sizlere canlarım ablamda diyetisyene gidecek arkadaşım 2 ayda 6 kilo verdi bakalım neler olcak

1. kız lamiş bugün benim 4.günmüydü walla ben çok unutuyom anacım neyse ben bugün yediklerimi yazıyorum size sabah 7:30= 1bardak buz gibi süt
10:30 kahvaltı=2 dilim etimek 4 bardak çay (şekersiz)2 dilim peynir 5 tane zeytin 4 dilim domates 13:00araöğün=kocaman ekşi elma:)16:00ikindilik1 kase aşure:D17 :30akşam yemeği=2kaşık pilav bol salata walla şuan saat21:'5 ben çay içiyorum bişi yemem artık .Ayrıca bugün tam jimnastik gibi oldu benim oğlanı beslenmesi bendeydi koşturdum ona 2 de temizliğe bir başladım sözde üstünkörüydü saat 5 ben daha oturcam ay her yanım ağrıyor benden bukadar yrn kat günüm var söz fazla kaçırmıyacam lamişim

(5)=28 aralık pazartesi=

9:00=KAHVALTI, 2 bardak su, 2dilim ekmek, 2 tatlı kaşığı labne peyniri, 2 b..az şekrli çay
11:30=2 bardak su , 1 elma
03:00=ÖĞLE YEMĞİ,2 bardak su, 1 dilim börek, küçük bir kase patates salatası,yarım dilim tiremisu,2 bardak az şekerli çay
06:30=2 bardak su,1 mandalina
MİSAFİR GELİCEK DİYE AKŞAM YEMEĞİ YOK
09:30=2 bardak su , 1 kase aşure:D:D ,1 küçük elma

NOT=bu günümü beğenmediğimi kabul ediyorum ama yapıcak bişeyim yoktu başkasının evindeydim akşamda misafirim vardı daha güzelini yapıcam inşallah:D:D

OH OH ALLAH arttırsın maşallah bende sabah gene sirkeli suyumu içtim işe gelmeden 500 oklava çektim yediklerime dikkat ediyorum şekeri çayımdan bayağ kıstım son zamanlarda acayip şekerli çay içmeye başlamıştım söylemesi ayıp bakalım bende haftada 1 tartılıp ne kadar vermişim size söylerim

Geri