YAZA GİRDİĞİMİZDE ZAYIF OLALIM <beni yalnız bırakmıyın lütfen>

aramıza hoşgeldin bu yaz etraf fidan gibihatunlar göreceklamiş ben itiraf edicem saklayamıcam senden anam ben bugün kantara çıktım meraktan walla 2kğ vermişm almam inşallahbende cumayı iple çekiyom :Dlamişim haftada 1dfa herşey az ama serbestmi canım mantı çekio kı:laugh:
hoşbuldum şekerim bencede bu yaz hepimiz fit olucaz kıskananlar çatlasın amin inşallah ama siz bayağ iyi gidiyosunuz maşallah

OH OH ALLAH arttırsın maşallah bende sabah gene sirkeli suyumu içtim işe gelmeden 500 oklava çektim yediklerime dikkat ediyorum şekeri çayımdan bayağ kıstım son zamanlarda acayip şekerli çay içmeye başlamıştım söylemesi ayıp bakalım bende haftada 1 tartılıp ne kadar vermişim size söylerim

darısı sana inşallah ama senin dediğin gibi çok uzun süre devam edemezsin
yediklerini yaz bence canımmmm........

lamişim bakk şevvalde içyomuş sirkeli suyu sende iç bence papatyam ben içiyorum ve bende aşırı iltihap varmış şuan onları astıyorum sirkeli suyla söylemişlerdide inanmamıştı yumurtalıklarımdaki iltihaplanmayı atıyorum papatyam dene istersen

lamişim bakk şevvalde içyomuş sirkeli suyu sende iç bence papatyam ben içiyorum ve bende aşırı iltihap varmış şuan onları astıyorum sirkeli suyla söylemişlerdide inanmamıştı yumurtalıklarımdaki iltihaplanmayı atıyorum papatyam dene istersen

tabiki deniycem ama şimdi bir ilaç kullanıyorum belki bir zararı olmz ama zaten 1 hafta 10 günlük bişey onun bitmesini bekliyorum mutlaka içicem sanada haber vericem içince
akşam yemeğimi yediktn sonrada bu gün yediklerimi yazarım görüşürüz canım..

bugün hiç aşırıya kaçmadım ekmek yemedim öğlen çorba-yemek ekmek yok. bu akşamıda marul yada marul-domates-salatalık üçlüsüyle geçircem akşam açıkmasam gün içinde açlık hissetmiyorum önemli olan akşam az yemeğe alıştırmak bünyeyi ve beyni.

bugün hiç aşırıya kaçmadım ekmek yemedim öğlen çorba-yemek ekmek yok. bu akşamıda marul yada marul-domates-salatalık üçlüsüyle geçircem akşam açıkmasam gün içinde açlık hissetmiyorum önemli olan akşam az yemeğe alıştırmak bünyeyi ve beyni.

hadi bakalım inşallah hepimiz amacımıza ulaşırız ozaman sende bu gün tartılsaydın
haftaya salıda ne verdin söylerdin senin tartı gününde salı olurdu

ama ben yılbaşında biraz kaçamak yapabilirim galiba şimdi biraz alıştırma yapıom ve sizlere destek olayım die burdayım asıl diyet 02/01/2010 da inş. ;)

Geri