gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Yaza özel sarı düğünler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Yaza özel düğünler, 2011 sarı renkli düğünler, canlı renkler, yaz aylarına özel sarı renkli düğünler hakkınad detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Hanımlar hep beyaz bir düğün isteriz ama bunları bir kenara atalım şimdi ve yaza özel sapsarı canlı renklerin olduğu bir düğün hayal edelim. Ama bu hayal ile kalmasın size birkaç ipucu olsun diye resimlerimle geldim melekler :)

Yaza özel sarı düğünler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz Düğünleri İçin Abiyeler

Yaz Düğünleri İçin Abiyeler

düğünler için abiyeler sünnet düğünü için abiye sünnet abiyeler Yaz geldi düğün mevsimi açıldı... Gelinler kadar düğünlere giden davetlilerinde en büyük sorunudur düğünlerde ne giyecekleri...Birbirinden şık abiye modelleri ile ne giyeceğim sorusuna cevap bulabileceksiniz melekler :tik: Bu modele bayıldım rengi ve modeli harika... Bu elbisede çok şık...
  2. Yaz Düğünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaz Düğünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

yaz düğünleri yaz düğünü Her genç kızın hayali sıcacık bir yaz günü açık havada evlenmektir melekler :) Yaz düğünleri kır düğünü şeklinde talep gördüğü gibi havuzbaşı ya da deniz kenarında tertiplenebilir. Misafirlerin kan ter içinde kalmadan ferah ferah eğlenebilecekleri yaz düğünlerinin yolunda gitmesi açısından bazı ufak tefek ayrıntıları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yaz düğünü isteyen...
  3. Cansel Elçin Düğününden En Özel Kareler

Cansel Elçin Düğününden En Özel Kareler

cansel elçin evlendi cansel elçin haberleri cansel elçin düğün Sevgili melekler, geçtiğimiz gece düzenlene bir törenle evlenen Cansel Elçin Pınar Apaydın çiftinin geceden en özel karelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler. İşte Cansel Elçin düğün fotoğrafları.. :)
  4. Yaz Düğününde Nasıl Kıyafetler Giyilebilir ?

Yaz Düğününde Nasıl Kıyafetler Giyilebilir ?

yaz düğününde ne giyilir yaz düğünü için elbiseler yaz düğünü için kıyafet Sevgili melekler, bildiğiniz gibi yaz ayları düğün sezonudur. :) Düğünler, nişanlar, davetler peşpeşe sıralanır. Tabi siz de davetliyseniz ki hele de çok yakınınızsa düğün sahibi kıyafetinize daha bir özen göstermeniz gerekir. Bu yazımızda yaz düğünü için kıyafet seçimi konusunda sizlere bazı tüyoşlar vereceğiz. :)...
  5. Yaz Düğünleri İçin Abiyeler 2013

Yaz Düğünleri İçin Abiyeler 2013

Bu sayfa, Yaz Düğünleri İçin Abiyeler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her yaz illaki ya bir akrabamızın ya da arkadaşlarımızın, komşumuzun düğünü, daveti ya da kınası olur. Havaların ısınmasını fırsat bilenler davetleri bu güzel havalarda, kimi zaman açık mekanlarda yapmayı tercih ederler. İşte 2013 yazı da yavaş yavaş geliyor. Eğer sizin de katılmanız gereken bir düğün...

Sayfayı Paylaş