gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yaza Şort Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

şort modelleri şort şort, modelleri,ilk bahar, yeni sezon, 2011 yaz sezonu şort modelleri
    Yaz geliyor ee şortlarınız hazırmı...

Bu modeli çok beğendim tarzım değil ama bizim ergen yaşta olcam altına beyazlı içinde küçük bir yeşili olan bir spor ayakkabı giycen, üstüne bisiklet yaka kısa kol yada sporcu atleti dediğimiz beyaz bir badi giycen saçlar dümdüz fön ... valla bilemiyorum bence çok hoş durur..

Yaza Şort Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şort modelleri

şort modelleri

Şort Modelleri Bayan şort kapri lc waikiki modelleri dantelli ve değişik renkte şortlar kadınlarımızı bekliyor. Hale hazırda yaz geldi çattı nerdeyse arkadaşlarım. Ben sizlere deniz kenarlarında ve ya evlerinizde gezmelerde kullanabileceğiniz ve giyebileceğiniz harika şort modelleri toparlıyorum. Beğendiklerimin sizlere satın alma linkini de vereceğim. Öncelikle hemen google amacdan bir...
  2. Victorias Secret 2010 Yazı İçin Şort Modelleri

Victorias Secret 2010 Yazı İçin Şort Modelleri

şort modelleri 2010 şort modelleri victoria secret 2010 victoria secret Ünlü marka Victorias Secret 2010 yaz sezonu için ürettiği şort modellerini beğenimize sunuyor...Birbirinden şık ve rahat şortlar bacaklarına güvenen bayanların ilgisini çekeceğe benziyor... 2010 yaz sezonunda Victorias Secret şortlarla plajlar çok renkli olacak :tik:
  3. Şort Modelleri

Şort Modelleri

şort modelleri Yaz aylarında vazgeçemeyeceğiniz şort modelleri ..
  4. Yaz Geldi 2012  Adil Işık Şort Modelleri Vitrinlerde

Yaz Geldi 2012 Adil Işık Şort Modelleri Vitrinlerde

adil ışık şort adil ışık şort modelleri Yaz gelmesiyle birlikte kıyafetlerimize de renk ve hafiflik geldi. Uçuşan elbiseler, etekler, rahat sandaletler ve şortlar giyilmeye başlandı. Özellikle düzgün bacaklar için harika bir seçim olan şort modelleri bilhassa yazlık yerlerde çok kullanışlı. Gündüz bir şort bir tshirt giyerek yazınızı geçirebileceğinizi düşünürsek bavulunuzda bol miktarda...
  5. Bu Yaz Kısa Şortlar Çok Moda İşte Modeller 2012

Bu Yaz Kısa Şortlar Çok Moda İşte Modeller 2012

kısa şort modelleri kısa şortlar 2012 Sevgili melekler, bu yaz tatil yörelerinde bol bol kısa şort görebilirsiniz. Zira bu yazın en geçerli trendlerinden biri kısacık şortlar. Fiziğine ve bacaklarına güvenen bayanlar kısa şort modelleri içinde salınacaklar. Kullanışlı ve rahatlığı sebebiyler plajlardan gündelik giyime kadar görebileceğimiz kısa şortlar 2012 modellerinden bazılarını sizlerle...

Sayfayı Paylaş