gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yazar hayatı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ayşegül aygün ün hayatını yazarsanız çok sevinirim. ödevimi yarın vermem lazım:(

2. FELEK HAZAR

FELEK HAZAR Forum Okuru

Ayşegül aygün nün hayatı

yazar hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazar Biyografileri

Yazar Biyografileri

orhan belbez orhan belbez kimdir yazar otobiyografileri ali sarper ayşe kulin eren kemahlı kimdir Bütün biyografiler derleme ve alıntıdır. Abbas Sayar ( 21.03.1923)- (12.08.1999) 21 Mart 1923'te Yozgat'ta doğdu. Liseyi (1941) Yozgat'ta bitirdi. Maddi imkansızlıklar nedeniyle üniversiteye gidemedi. Kısa süreli memurluktan sonra yedeksubay oldu. 1945'te İstanbul'da evlendi. Dört sömestr...
  2. Bana Göre Hayatın Anlamı Kitabının Yazarı Kimdir

Bana Göre Hayatın Anlamı Kitabının Yazarı Kimdir

Bana Göre Hayatın Anlamı Kitabının Yazarı Kimdir bu yazarın adını bana bilen varsa yazsın lütfen
  3. Yazar Adalet Ağaoğlu Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Yazar Adalet Ağaoğlu Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Adalet Ağaoğlu Kimdir, Hayatı Adalet Ağaoğlu Kimdir Adalet Ağaoğlu Hayatı Sevgili melekler, Eğer siz de bir kitap kurdu iseniz bir Adalet Ağaoğlu romanı okumuş ya da kendisiyle ilgili bilgi sahibi mutlaka olmuşsunuzdur. Bilmeyen meleklerimiz için, bu makalemizde Türk Edebiyat dünyasının önde gelen yazarlarından Adalet Ağaoğlu hayatı hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz. :)...
  4. Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim

Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar aranızda Hayatımın Rolü dizisinin 2 bölümünü izleyen var ise lütfen bana Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözlerini yazsın.
  5. Yazar Cahit Uçuk Hayatı Hakkında Bilgiler

Yazar Cahit Uçuk Hayatı Hakkında Bilgiler

Cahit Uçuk Kimdir Cahit Uçuk Kısaca Hayatı Sevgili melekler, Türk edebiyatı yazarlarımızdan Cahit Uçuk hayatı hakkında ki bilgilerle sizlerleyiz... Cahit Uçuk, gerek romanlarının konuları, gerekse sıcak ve rahat anlatımı ile tanınan ve her zaman sevilerek okunan bir yazardı. Babıali'de ve Anadolu'da yayımlanan günlük gazete ve dergilere, piyes, masal, hikâye ve roman tefrikaları...

Sayfayı Paylaş