gebe
  1. nermin sert

nermin sert Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yazarlık hakkında fikirleriniz

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında nermin sert tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar interetteki sitelerde yazı yazmak ileride bir sıkıntı yaratır mı? Özellikle memur olanlar için ? EDIT BY BEYZA için bana ücretli yazarlık yapar mısın teklifinde bulundular? Bana göre suç olmaması lazım ama tedirgin oluyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ağustos 2015
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hayır hiç bir sıkıntı yaratmaz, sizin durumunuzda olan ve sitemizde yazı yazan memur arkadaşlarımız bulunmakta.
    Saygılar.

3. cansu_27

cansu_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    endişeleriniz normal ancak bir sıkıntı çıkarmaz

Yazarlık hakkında fikirleriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fİzİk Ortamin Fİkİr Üretİmİ Ve VerİmlİlİĞe Etkİsİ hakkında bilgiler

Fİzİk Ortamin Fİkİr Üretİmİ Ve VerİmlİlİĞe Etkİsİ hakkında bilgiler

BARINMA HİJYENİ İnsanın çalıştığı yaşam odalarını havalandırması, aydınlatması ısıtması, ses kirliliği, elektromanyetik kirlilik, genel temizliği gibi alt başlıklarda düşünülecek çevre bilincine barınma hijyeni diyebiliriz. İDEAL BARINMA ALANI Duvar yüksekliği evlerde 2,25 m olmalı, insan sayısına göre hesaplanmalıdır. Isı dağılışının en iyi olduğu doğal malzemeler en idealidir. Kişi başına...
  2. Fikir

Fikir

Fikir Herhangi bi konu hakkında ortaya atılan kapsamlı yorumlar topluluğu..
  3. mankenlikten yazarlığa

mankenlikten yazarlığa

sexi manken Nilay Dorse podyumlardan yazarlığı ele aldı bu işi çok sevdiki kalemi elinden bırakmayacak galiba detaylar haberimizde... KİRLİ ÇAMAŞIRLARI ORTAYA DÖKECEK BİR SÜRE ÖNCE PODYUM DÜNYASININ PERDE ARKASINI ANLATTIĞI BİR KİTAP YAZDIĞINI HATTA KİTABIN İSMİNİ ’RENKLİ DÜNYANIN KİRLİ YÜZÜ’ OLARAK BELİRLEDİĞİNİ SÖYLEYEN ÜNLÜ MANKEN NİLAY DORSA BAZI ENGELLERLE KARŞILAŞTIĞINI VE BU YÜZDEN...
  4. Atatürk'ün Fikir hayatı hakkında bilgiler

Atatürk'ün Fikir hayatı hakkında bilgiler

Atatürkün fikir hayatı Atatürkün fikir hayatı özet ve hayatı ile ilgili anıları Atatürk, olaylara ve geleceğe ait görüşleri ile her alanda büyük ve etkili düşünceleri olan ''büyük bir fikir adamı''dır. Gençlik yıllarından itibaren Osmanlı Devleti'nin içinde bulunduğu durumla yakından ilgilenmiştir. XX. yüzyılın başları, Türk milleti için çok acı olayların geliştiği bir dönemdir. Atatürk'ün...
  5. dış görünüşünden insanlar hakkında fikir edinebilme

dış görünüşünden insanlar hakkında fikir edinebilme

ben insanları ilk gördüğüm zaman hayatları hakkında bilgi edinmek istiyorum.ama bunu nasıl yapabilirim bilmiyorum.mesela giydiği kıyafetten ne iş yaptığı,kaç çocuklu olduğu gibi...bana yardımcı olur musunuz?

Sayfayı Paylaş