gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Yazdım ‘ elveda ‘ biletini, koydum avucuna

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Sen qidince her şey bir yalan qibi bitti bile Peşinden dolandılar durdular Herqün aynı sahneleri yaşıyordum sanki Herqün ama herqün nefesim kesiliyordu bir öncekinden fazla, katla! ßir okadar da, inatla! Neler yaşadıysak eqer, iyi,kötü,qüzel,cirkinAynen öyle Aynen yaşadıqımız qibi, silindiler sahipsizce Unutuldular, özlenmez oldular Sahipsiz, bir başına kaldı akıp qiden zamanlar Hayat sıfırlandı, ama kalp yaşadıklarını unutamazdı
    “Bu son olsun” dedim hep ßu son ‘ du işte dayan kalbim! ßiraz daha qayret Neler atlattık beraber, bu vız qelir,öyle de qider
    “Bu son olsun” dedim hep Yüreqim huzur bulsun biraz da Daha fazla nefret ettiremem kendimden ßu da vız qelir, öyle de qider…
    Fırsat bırakmadılar hiç bana Derdimi anlatmam için zamana Dalmak icin qözlerinin dipsiz kuyusuna, caldılar zamanımı! Fırsat bırakmadılar bana…

Ne kadar pişmanlık duyuyormuş oysa insan Ahh! Aptal kafa! Diyormuş kaybedince bir parcasını Özlüyormuş meqer, özlemek nedir bilmezken önceden Taşlara vuruyormuş kafasını Her şarkı, bir parcasını daha alıp qötürüyormuş Her yazılan yazı, daha da yaklaştırıyormuş sevdiqine Onu her qördüqünde, aklına o şarkılar qelir de, alırmış kalemi eline ßaşlarmış yazmaya Onu nasıl bıraktıqını, nasıl yolladıqını yazarmış satırlarına Sonra,bir damla yaşla bütünleşirmiş kaqıtları O bir damla yaş, sel olup da akarmış sevdiqinin kalbine, sessizce Göl olurmuş da beslermiş daqları Deniz olur, okyanus olur, en sonunda sıqmaz olurmuş Ama Nafile…

Yakıştıramadım yaptıklarımı kendime Herqün kendime eziyet etmek de niye? Görmemezlikten qelsen, olmuyor Gözler qörmese bile, kalp işitiyor,duyuyor,hissediyor Aslında bütün orqanların qörevini kalp, TEK BAŞINA yapıyor
    Nasıl unuttuk ama yaşadıklarımızı bir çırpıda
    Nasıl sildik ama qecmişimizi tek bir iz bırakmadan
    İnanmıştım oysaki İnandıqım hersey, masal oldu cıktı karsıma Şarkı,türkü,destan oldular sonra, baktıqım da… Sevildiqimi sanmıştım oysakiMeqer hepsi, bir masaldan ibaretmişMeqer hepsi, birqün bitecekmiş ßu bitirenin başrol oyunu da bana aitmiş
    Sonrasında , acımasızca pişmanlıklar
    Tamam ya uzatma! ßeraber silmiştik yaşadıklarımızı bir çırpıda !

Kaçtım

Hayatı yaşamaktan hep kaçtım Nefret ettim zamanla Ne bir kimseye, ne de bir nesneye Nefretlerim soyuttan Kederimden Nefretim kendimden!

Yazdım ‘ elveda ‘ biletini, koydum avucuna
    Verdim hayatını sana, benimki de qitmiş yanında

Tenenzül bile etmiyorsun deqil mi? Yaşanılanların bir önemi de yokki İnanır mısın, benim icinde öyle! ßen sadece, sende kalan hayatımı ve kayıp qiden zamanımı istiyorum , haberin olmasa bile……

Yazdım ‘ elveda ‘ biletini, koydum avucuna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avuç

Avuç

Avucun temiz olması faydalı ve karlı işlerle uğraşmak anlamındadır. Alkışlamak hoş vakit geçirmek mutluluğun işaretidir. Avucun temiz olması faydalı ve karlı işlerle uğraşmak anlamındadır. Alkışlamak hoş vakit geçirmek mutluluğun işaretidir.Rüyada avuç açmak uğurdur. Açılan avuç temiz ve aydınlıksa dilekler çabucak kabul olunacaktır.
  2. Bilet

Bilet

Çekinerek çıkacağınız yolculuktan rahat bir şekilde döneceğinize işarettir. Çekinerek çıkacağınız yolculuktan rahat bir şekilde döneceğinize işarettir Ulaşım aracı biletleri yeni başlayacak işlerdir. Piyango bileti ise sürprizdirRüyada bilet görmek, ümide delalet eder. Rüyasinda bir kisiden bir piyango bileti aldigini görmek, bir devlet dairesinden bir haber bekledigine, bir vapur veya tren...
  3. Elveda

Elveda

Ben; bu gece inadına seni düşündüm,ellerini düşündüm, gözlerini düşündüm taparcasına, bana verdiğin mutluluğu düşündüm. Sonra; istemeden seni bir başkasıyla düşündüm kıskançlık damarlarımda dolaştı sabaha dek. bir görmeliydin nasıl perişandım. Ben; bu gece sana geldim. Yokluğun öyle koydu ki yüreğime; dayanamazdım. Ne karanlık nede korku dinledim. Sadece sendin bu gece gözlerimde...
  4. Yaz gelmeden selülitlerinize elveda deyin

Yaz gelmeden selülitlerinize elveda deyin

Deniz mevsimi açıldı peki selilütleriniz ne alemde eğer sizde selülitlerinizden şikayetçiyseniz kısa sürede selülitlerinizden kurtulabilirsiniz... Tuzu azaltın, yeterli miktarda su içmeyi unutmayın. Yapay tatlandırıcılardan, renklendiricilerden ve besin desteklerinden uzak durun. Bol bol sebze ve meyve yiyin. Özellikle koyu renkli olanlarını tüketin. Koyu kırmızı (karpuz, domates,...
  5. Koyu Renk Kaşlar 2013 Yaz Modası

Koyu Renk Kaşlar 2013 Yaz Modası

koyu renk kaş kaş modası kaş modası 2013 Sevgili melekler, 2013 yazının güzellik trendleri arasında koyu renk kaşlar da yer alıyor. 60'lı yıllarda moda olan kalın ve koyu renkli kaşları bu yaz bol bol göreceğiz. Ünlü modacıların 2013 yaz koleksiyon defilelerinde çokça kullandıkları kalın ve koyu kaş uygulamasını özellikle Marc Jacobs 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda platin sarısı saçlar ve...

Sayfayı Paylaş