gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yazi özledimmm...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yazi özledimmm...

Ben de yazı özledim gerçekten, ellerine sağlık canım.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yazi özledimmm...

ya bende yaaaaaaaa ellerine sağlık köri

Yazi özledimmm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kamyon Yazilari!!!!

Kamyon Yazilari!!!!

İstedim vermediler; sen şoförsun dediler! (Klasik) Dertlerimle mutluyum Bir de sevenim olsa.. Ömür biter yol bitmez. Miras değil alınteri. Kuzu kurdun yol Ford'un..(Klasik) Alırsın Ford, olursun Lord! Nazar etme ne olur, çalış senin de olur. (Klasiklerden... Bu yazıyı hem bir kamyon üzerinde, hem de bir fitness salonunun duvarında görmüştüm..) Sevdik mi tam severiz Biz soför...
  2. özledimmm

özledimmm

eşimi çok özledim yaaa aylardır görmüyrummm aşıkımııı sesini bile zor duyuyorumm şafak 2 yılll offf ya aşkım seni çok özledim gellll artıkkkkkk SENİ ÇOOOOK ÖZLEDİM ÇİMEN GÖZLÜMMM ALLAHIM SEN ONU VE TÜM ASKERLERİMİZİ KORUUUUUU:dilektut:
  3. özledimm seni :(

özledimm seni :(

ÖZLEDİM SENİ özledim seni... ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir. beynimi uyuşturuyor özlemin... çok sık birlikte olmasak bile benimle olduğunu bilmenin bunca zamandır içimi ısıttığını yeni yeni anlıyorum Yokluğun, Hatırladıkça yüreğime saplanan bir sizi olmaktan çıkıp mütemadiyen bir boşluğa Sabahları seni okşayarak başlamaları aksamları her isi bir kenara koyup seninle...
  4. annemi özledimm....:(:(:(

annemi özledimm....:(:(:(

annem öleli 3 yıl oldu bugün onu öyle çok özlüyorum ki unutamıyorum unutmakta istemiyorum zaten öyle çok özlüyorum ki bir kez görebilmek için nelerimi vermezdim sadece bir kez görmek için canımı bile veririm
  5. Özledimmm

Özledimmm

İtiraf ediyorum aşkııımm biricik niişanlım daha dün gitti özledim ben bugün ona dersem şımarır.İçimde kalmasın itiraf ediyim bende Çoooooookk özledim onu ben.

Sayfayı Paylaş