yazı ve şiir süsleri

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında Pınarca tarafından paylaşıldı.

1. Pınarca

Pınarca Yeni Üye

şiir süsleri yazı süsleri şiir defteri süslemeleri yazı süslemeleri
    [​IMG] [​IMG]

2. Pınarca

Pınarca Yeni Üye

Cevap: yazı ve şiir süsleri
    [​IMG][​IMG]

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

Cevap: yazı ve şiir süsleri
    emeğine sağlık tatlım çok şekerlerrr

4. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

çoook güzell süper

5. RefRa

RefRa Daimi Üye

Bi kaç tanesi hariç gözükmüyo kii

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ne Olur Yorumu Oku

Ben kağıta bu süsü nereye çizicem

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence ben en aşağıdAKİ ARKADAŞIMA UYUYORUM

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Word'de düzenLeyerek sağa soLa döndürebiLirsin. kopyaLa yapıştır oLarak çoğaLtırsan kenarLarını döndürüp düzenLersen. Her tarafını kapLar rahatca çiizebiLirsin. Umarım yardımcı oLmuşumdur. Ben öyLe yaptım çünkü. ..

yazı ve şiir süsleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yılbaşı süsleri

yılbaşı süsleri yılbaşı süsleri nasıl yapılır resimleri [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. El işi ev süsleri

ev süsleri el işi süsler el işi ev süsleri elişi duvar duvar [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Yılbaşı süsleri

yılbaşı süsleri yapımı [IMG][IMG][IMG] [IMG][IMG][IMG][IMG] [IMG] [IMG][IMG][IMG] [IMG] [IMG] [IMG][IMG][IMG] [IMG] [IMG] [IMG][IMG][IMG] [IMG][IMG] [IMG][IMG][IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG][IMG] [IMG] [IMG][IMG] [IMG] [IMG][IMG] [IMG]
  4. çok hoş duvar süsleri

duvarsüsleri duvar süsleri melek süsleri melek duvar melekleri
  5. Kenar süsleri,defter kenar süsleri,kenarlıklar, çerçeve süsleri...

çerçeve süsleri defter kenar süsleri kenarlıklar ve çerçeveler defter kenar
  6. Sizi en güzel anlatan yazı veya şiir

kendini anlatan yazılar kişiyi anlatan yazılar kendini bir yazı kompozisyon kendimizi kompozisyon Başlıkda anlaşıldığı gibi sizi analatan yazıyı veya şiiri yazıcaksınız. evet beni şuan en iyi anlatan yazı.... Ne anlamı var sesimin? Söyleyemiyorsam içimdekileri. Ne anlamı var haykırmanın? Baş kaldırmıyorsam... Yapamıyorsam bildiklerimi. Ne anlamı var kelimelerin? Dile getirmiyorsa...
  7. Kapı Süsleri

kapı süslemeleri mutfak kapı süsleri kızlar bu kapı süsleri çok şirin bakın bakalım hangisini beğenceksiniz:) buyrun
  8. Ev Süsleri Yapımı

ev süsleri yapımı yakarak gül yapımı el duvar süsleri tülden kapı süsü boncuklu kapı süsü Tülden Çiçek Yapımı: Malzemeler: 1.Tül Parçaları 2.Mum 3.Boncuklar 4.İğne ve İplik Yapımı: 1.Tüllerimizi belirli boyutlarda aşağıdaki şekilde kesiyoruz. 2.Mumumuzu yakarak kestiğimiz tüllerin kenarlarının kıvrılması için muma tutarak çok az yakıyoruz. 3.Ve aşağıdaki şekli alacaktır.....
  9. Yılbaşı Kapı Süsleri

yılbaşı kapı süsleri 2011′e merhaba demeye sayılı günler kaldı.Evinizde yışbaşı dekorasyonuna önem veriyorsanız yeniyıl kapı süslerinden ilham alıp sizde yapabilirsiniz.Kapınıza asacağınız kırmızı ve yeşil renklerde ki süsler evinizde yeniyıl coşkusunun olduğunu haber verecektir.
  10. Web sayfa süsleri

süsler şiir süsleri web sayfa süsleri burada melekler.Forumlarda açılan konularda , özel web sitelerinde yazılan konular kadar görsellik de çok önemli.ışıltılı sayfa süsleri , sarkaçlar , ayraçlar yazılan yazıya farklı bir güzellik katıyor.Gül ve yaprak süsleri , kalpli , anime karakterli süsler şiir yazarken çok kullanılıyor.Şimdide bir birinden güzel ışıltılı süsleri beğeninize sunuyoruz....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. şiir defteri süsleri