gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

yazık ama onaaa

Konu, 'Karikatürler' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yazık ama onaaa
    ayy çok güzel yaa eline sağlık canım.

yazık ama onaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evet çok sevdik birbirimizi. Ama ne yazık ki aynı zamanda değil.

Evet çok sevdik birbirimizi. Ama ne yazık ki aynı zamanda değil.

Biz çok sevdik birbirimizi seninle. Ama ne yazık ki aynı zamanlarda değil. Sen varken Gücüm Olurdu Zaman Akmadan Dururdu Hatırlasana Ben varım derken sana, ben buradayım, seviyorum seni, anlasana derken, sen başka yerlerdeydin. Başka zamanlardaydın. Başka hayatlardaydın. Yanımdaymış gibi, canımdaymış gibi duruyor, ama asla orada olmuyordun. Farkındaydım ama değilmişim gibi...
  2. yazık olur

yazık olur

birbirlerine çok yakışan ve ideal eş olan çiftimiz Emine Ün ile Emre kınay boşanacaklar mış....... EMRE KINAY AŞK YAŞAMIYOR! EMİNE ÜN’DEN BOŞANACAĞI KONUŞULAN EMRE KINAY, BEYOĞLU’NDA BANU ÇİÇEK’LE GÖRÜNTÜLENDİ. Eşi Emine Ün'den boşanma kararı alan Emre Kınay, tiyatrocu Banu Çiçek'le Beyoğlu'nda gezerken gazetecilerle karşılaştı. Kınay, 'Aşk yaşıyor diye yazarsanız mahkemeye veririm. Hadi...
  3. yazıklar olsun

yazıklar olsun

abim askere gitti bu hafta kirayı da veremedik bugün patrondan avans istedim haftalık 35 veren adam 30 verdi ne diyeceğimi bilemedim ben adamdan fazla para beklerken o azaltıyo haftalığı sabır rabbim sabır... ağlamamak için kendimi zor tuttum

Sayfayı Paylaş