gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum....

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İşte sigara kullanımının hangi yaşlara indiğinin ispatı niteliğindeki fotoğraflar. Fotoğraflar Çin'den. 3 yaşındaki bir çocuk sigarayı kendisi yakıp içiyor. Sigara tutuşuna, duruşuna vb. ayrıntılara bakarsanız bu işi daha önce de yaptığını anlarsınız. Bilmiyorum ama sanki yıllardır sigara içen bir kişi gibi görünüyor bu çocuk. Suçlu mu? Tabi ki ailesi. Bir çocuğun ailesi nasılsa kendisi de öyle olur diye bir laf var, işte bu çocuk, bu söze en büyük örneklerden birisi. Eminim ki ailesi, bu çocuğun yanında püfür püfür sigara içiyordur, çocuk da ailesini örnek alıyordur.

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum....
    gozlerime inanamadim tek aklima gelen bu cocugun bir anne babasi varmi acaba

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum....

ayy çok kötü yaa. bu nee ?? yazık yazık!

4. Ebrar

Ebrar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ecelin canım bence bu yorumu yanlış yapmışsın benim ne babam ne annem hiçbiri sigara kullanmıyor ama ben içiyorum bu çevre ve şartlar desek daha iyi

5. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bacaksıza bak heleee sigarayada başlamış sopa lazım buna sopa :D

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    inanmıyorum ya o çocuğa sigarayı nasıl verirler hangi vıcdana sığar çok kötüya...

7. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu nasıl bir şey ya!!??inanamiyorum...allahınız aşkına bunun annesi babası nerde??nasıl insanlar bunlar allahım???

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Herkes anne,baba olamiyor iste.

9. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    of yavrum benim çok yazık yaaaaa çok doğru herkes ana baba olamıyor hersey doğurmakla bitmiyo

10. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    vay kerataya bak sen, nasilda tüttürüyor :D:D:D:D

11. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yazıklar olsun ya çocuğun resmini çekeceğine al elinden o pis şeyi ayıp ya ne günlere kaldık ah ah

12. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaa!!...resmen nasıl içiyoya yazık vallahi şok geçirdim

yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu çocuklara yazık:((

bu çocuklara yazık:((

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yazık olur

yazık olur

birbirlerine çok yakışan ve ideal eş olan çiftimiz Emine Ün ile Emre kınay boşanacaklar mış....... EMRE KINAY AŞK YAŞAMIYOR! EMİNE ÜN’DEN BOŞANACAĞI KONUŞULAN EMRE KINAY, BEYOĞLU’NDA BANU ÇİÇEK’LE GÖRÜNTÜLENDİ. Eşi Emine Ün'den boşanma kararı alan Emre Kınay, tiyatrocu Banu Çiçek'le Beyoğlu'nda gezerken gazetecilerle karşılaştı. Kınay, 'Aşk yaşıyor diye yazarsanız mahkemeye veririm. Hadi...
  3. yazıklar olsun

yazıklar olsun

abim askere gitti bu hafta kirayı da veremedik bugün patrondan avans istedim haftalık 35 veren adam 30 verdi ne diyeceğimi bilemedim ben adamdan fazla para beklerken o azaltıyo haftalığı sabır rabbim sabır... ağlamamak için kendimi zor tuttum

Sayfayı Paylaş