gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yazık etme kendine

Konu, 'Dini Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yazık etme kendine
    emeğine sağlık

yazık etme kendine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Yazık Etme

Hakan Peker - Yazık Etme

Son defa baksan bana Gitmesen kalsan daha Gözyaşım aksın yine Son defa Sarıl sende ağla bana Göğsümü ıslat daha Yangına çare olur Bu defa Hiçmi yüreğin sızlanmaz Yar bu gidişin akıl almaz Son yakarışım bak dinmedi hala Ah deli başım uslanmaz Yandı bu yürek dayanmaz Son yakarışım bak dinmedi hala Geri dön bana bebeğim Yazık etme bu gönüle Kanma sen yalan aşklara Gönderme beni sürgüne
  2. Kendini İfade Etmenin Dayanılmaz Zorluğu

Kendini İfade Etmenin Dayanılmaz Zorluğu

kendini ifade eden sözler mülakatta kendini tanıtma tanıtma örnekleri mülakatlarda mülakatta örnekleri Hepimiz zaman zaman kimi koşullarda sesi titreyerek konuşan, yüzü al al olan,cümleleri kurmakta zorlanan kişilere tanık oluruz. Peki, bu kişilere böylesine ani ve yoğun değişiklikler yaşatan nedir, beraberce araştıralım. İLETİŞİM: Gerçekleşen bir iletişim esnasında gönderilen iletilerin...
  3. Onu Kendine Aşık Etmenin Yolları Burada

Onu Kendine Aşık Etmenin Yolları Burada

onu kendine aşık etmenin yolları eşini kendine aşık etmenin yolları kocanı Mükemmel bir erkekle tanıştınız, anında elektrikleme oldu ama sizi aramıyor meleklerim. İçinizdeki geleneksel tarafınız sizden gerektiği kadar etkilenmediğini ve boş vermenizi söylüyor. Halbuki soru şu: Aranızdaki elektriklemeyi gerçekten hissettiyseniz, bu kadar kolay vazgeçmek doğru mu? "Bazı durumlarda doğru...

Sayfayı Paylaş