gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Yazık Müjde Ar'da Kürt Sorununu Çözemedi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

MÜJDE AR KÜRT SORUNUNU ÇÖZEMEM DEDİ[​IMG] MÜJDE AR, NTV’DE YAYINLANAN PROGRAMIN CANLI YAYININDA KÜRT SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA SAMİMİ FİKRİNİ SÖYLEYEMEYECEĞİNİ AÇIKLADI.

Can Dündar’ın konuk olarak katıldığı, NTV’deki ’Haydi Gel Bizimle Ol’ programında PKK sorununun nasıl çözümlenebileceği üzerinde konuşmalar yapıldı.

Konuşmalar arasında en dikkat çeken sözler Müjde Ar’dan geldi. Ar, şöyle konuştu:

'Bütün insanların gözü üstünde. Ben şimdi burada Müjde Ar olmasam bu mesele hakkında da başka türlü konuşma özgürlüğünü tadarım yani, herhalde. Ama şimdi Müjde Ar düşünebiliyor musun, ben şimdi Kürt sorunu nasıl çözülür...? Samimi fikrimi söyleyemem.'

Çiğdem Anad, 'Söyle' diye diretirken, Müjde Ar, 'Söyleyemem' diyerek görüşlerini açıklamadı. Aysun Kayacı ise, 'Benden bir tavsiye, söylemeyin' dedi.

Yazık Müjde Ar'da Kürt Sorununu Çözemedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müjde

Müjde

İyi ve olumlu haberdir. Olduğu gibi çıkar
  2. Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler

Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler

MÜJDE AR, İBRAHİM TATLISES İLE YILDIZ TİLBE ARASINDA EKRANDA YAŞANANLARI YORUMLADI. NTV'de ekrana gelen Haydi Gel Bizimle Ol programında geçen hafta İbo Show'da yaşanan İbrahim Tatlıses-Yıldız Tilbe kavgasına en ilginç değerlendirmeyi Müjde Ar yaptı. İbrahim Tatlıses'i Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran filmindeki Recep İvedik karakterine benzeten Müjde Ar'ın sözleri İbrahim...
  3. çözemedim :(

çözemedim :(

merhabalar. dun aksam esımın bır arkadası geldı oturmaya kahve felan yapdım daha sonra bosları tepsıye koydum ve mutfaga gıderken elım dolu oldugu ıcın kapıyı kapayamadım esımden kapıyı kapamasını rıca ettım. aksam arkadası gıttıkden sonra bana trıp attı ne oldugunu sordugum zamanda kapıyı kapatmasını soylemem yanlısmıs mutfaga gıdıp tepsıyı bırakıp gerı donup kapıyı kapatacaksın dedı :S:S...
  4. Müjde Ar'dan Yeni Dizi!

Müjde Ar'dan Yeni Dizi!

müjde ar, müjde ar yeni dizisi, müjde ar haberleri Sevgili melekler, yılların eskitemediği oyunculardan Müjde Ar yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. En son 2006 yılında ‘Kuş Dili’ adlı dizi de oynayan Müjde Ar, yeni dizisiyle ekranlara dönüyor. ‘Aşk, Ekmek ve Hayaller’, yeni yılın ilk günlerinde Show TV’de ekrana gelecek. İşte detaylar... Eylül ayının ilk haftasında yeni...

Sayfayı Paylaş