gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

yaZik...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Umarim hosunuza gider Meleklerim, benim cok hosuma gitti ...

Yazık şu geçen zaman yazık
    Yalanmıydı biz mi aldandık
    Yazık gençliğimize yazık
    Nasıl böyle iken yıprandık

Böyle mi sona erecekti
    Böyle parça parça mı olacaktı
    Bu kadar yalan mı yaşandı her şey
    Hem sana hem bana yazık

Ne olursun yalan de
    Bu bir rüya sadece
    Ne olursun konuşma
    Sana ihtiyacım var dinle

İkimize de yazık, gençliğimize yazık
    Bu kadar yalanmı yaşandı her şey söyle

yaZik... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ey Nefsim Yaziklar Olsun Sana.....

Ey Nefsim Yaziklar Olsun Sana.....

EY NEFSIM! ! ! sana yazıklar olsun... Allah(c.c.)! ın yarattıgı sudan içersin,havasından solursun onun nimetlerinden yersin bütün bunlara ragmen ona isyanetmekten çekinmezsin, EY NEFSİM! ! ! sana yazıklar olsun...günah işlemek için azmersin utanmazsın elinden geleni yaparsın ama tevbe etmek için aynı azmi göstermezsın..günahında ısrar edip tevbede beklemeye kalkarsın,...
  2. Yazik adamlara ama

Yazik adamlara ama

Siyah ekran çıktı efendim... - Yazın kullanıci adınızı. - Yazdım. - Parolanızı da girin. - Tamam. - Garip karakterler akmaya başladığında klavyeden F7´ye basın. - Elimle mi? - Eee, siz bilirsiniz. - Ben bir IMac kullanıcısıyım. - Buyrun hanımefendi, sorun neydi? - Benim CD sürücümden içeri sinek girdi. - Anlayamadım efendim. - IMac´ime sinek kaçti. - Peki ben telefondan ne...
  3. Yazik bankacilara

Yazik bankacilara

Merhaba ben Serkan nasıl yardımcı olabilirim? - Benim telefonda bir problem var bankomatta işlem yapamadım - Peki ilk önce telefonunuzun''menü" tuşuna sonra da ''5'' tuşuna basın... - Evet Tamam... - Ekran da ne var simdi? - Show TV. - ??? *-İyi günler,hoş geldiniz, nasıl yardımcı olabilirim? -Para çekemiyorum ben. -Şifrenizi yanlış giriyormuşsunuz Ahmet bey! -Şifre mi?Benim...

Sayfayı Paylaş