gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

yazıklar olsun bana

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

tutamadım sözümü ben yazıklar olsun bana
    Bütün ışıkları sönmüş sevda şehrinin
    Bir başka karanlık çökmüş
    Caddelerinde bir çığlık kopuyor feryad var
    İmdat imdat diye haykıran bir ses
    Ölümle burun buruna gelmiş bir adam
    Birazdan kıyameti kopacak olan bir adam
    O adam ki; bir deli sevda yaşamış
    Yüreğine bir hançer saplanmış bir adam
    Bir alaca karanlık bürümüş etrafı
    Ve bir sis çökmüş gözlerimin önüne
    Anamın son sözünü hatırlıyorum
    Sevdamın son anını hatırlıyorum
    Ve dünyamın sedece son gününü hatırlıyorum
    Gerisi boz bulanık gerisi yıkık dökük
    Bir aşk şiiri değil bu bir sevda türküsü değil
    Bu sondur son yazışımdır bu bir hazin vedadır
    Yolumun bittiği yerde son haykırışımdır
    Biliyorum ben artık olmayacağım
    Gün açmayacak benim için
    Yazıklar olsun bana eyvahlar olsun
    Bu benim son şiirimdir son ahlar olsun bana
    Ben sözümü tuttum
    Ölene dek sevdim ben sözümü tutum
    Elini tutamadım ama sözümü tuttum
    Ve unuttum kendimi sende unuttum

yazıklar olsun bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hem Sana, Hem Bana YAZIK !!!

Hem Sana, Hem Bana YAZIK !!!

hem sana hem bana yazık sana bana yazık şarkı sözü selçuk demirelli popstar selçuk popstar böylemi sona erecekti Yazık şu geçen zamana yazık Yalanmıydı bizmi aldandık Yazık şu gençliğimize yazık Nasıl böyle erken yıprandık Böylemi sona erecekti Böyle parça parçamı olacaktık Bu kadar yalanmı yaşandı herşey Hem sana hem bana yazık Ne olursun yalan de Bu bir...
  2. Candan Erçetin - Yazık Oldu

Candan Erçetin - Yazık Oldu

yazik oldu bize yazik oldu sebep yokken biz ayri dustuk nasil kandik bos masallara neler oldu bize neler oldu eleleyken biz koparildik nasil kapildik sarhos ruzgarlara ne olursa olsun sen benim tek hayalim icimde kor atessin kim olursa olsun yalniz seni bekledim unutmadim sevdigim hayat yoluna koysun yiktigi her hayali kirilan her yuregi dusler bizim olsun yanginlarin...
  3. Kadınları Taciz Edenlere Yazıklar Olsun

Kadınları Taciz Edenlere Yazıklar Olsun

otobüste kadına taciz diskoda taciz kadına otobüste alanya diskoları Henüz beyinleri gelişmemiş, Ülkelerine gelen turistleri aşağıdaki şekilde mıncıklayan ve rahatsız eden, Geri kafalı MAGANDA'lara Yazıklar Olsun... Antalya'nın Alanya İlçesi'nde turistlerin korkulu rüyası olan tacizcilerin yeni mekanı disko önleri oldu. Diskolar bölgesinden ayrılmayan tacizciler, turist kızları kıskaca...
  4. Şahin Özer " Deniz Seki'ye Yazık Oldu " dedi.

Şahin Özer " Deniz Seki'ye Yazık Oldu " dedi.

deniz seki nasıl ünlü oldu DENİZ SEKİ'YE YAZIK OLDU YAPIMCI ŞAHİN ÖZER YILLAR ÖNCE KEŞFETTİĞİ DENİZ SEKİ İÇİN BU DEĞERLENDİRMEYİ YAPTI. Deniz Seki'yi keşfeden ünlü yapımcı Şahin Özer, müzik piyasasının merkez üssü Unkapanı'nın nasıl kurt kapanına dönüştüğünü 'Orada Neler Oluyor'da anlattı. Şahin Özer 'Bazı yapımcılar albümü sattırmak için şarkıcılarına 'sevgili bul, dekolte giy, sansasyon...
  5. yazıklar olsun

yazıklar olsun

abim askere gitti bu hafta kirayı da veremedik bugün patrondan avans istedim haftalık 35 veren adam 30 verdi ne diyeceğimi bilemedim ben adamdan fazla para beklerken o azaltıyo haftalığı sabır rabbim sabır... ağlamamak için kendimi zor tuttum

Sayfayı Paylaş