gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yazili Avatarlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Yazili Avatarlar

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Yazili Avatarlar

[​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Yazili Avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkat Yazili Var?

Dikkat Yazili Var?

Dikkat Yazılı var Kazasker nedir? Yolunmus kaza kazasker denir Cemal/Orta-2 Olcek cesitleri nelerdir? Boy olceyi,kilo olceyi ve kesir olceyi Ayse/Ortaokul-2 Dunyamiz nasil olusmustur? Dunyamizi insanlar kurmustur. Dunyamiz temiz sular,temiz hava ve temiz yollari yani temiz yollarla dunyamiz guzel bir sekilde olusur. Seda/Ortaokul-2 Turkiye'nin ozel konumunu aciklayiniz. Turkiye cok ozel bir...
  2. Yazili Resİmler

Yazili Resİmler

melek yazılı avatarlar yazılı melek resimleri resimler dini resimler Resimli sözler internet dünyasının en çok arananları olmaya devam ediyor. Gün geçtikçe hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmaya devam eden internet üzerin de bulunan sosyal paylaşım ağları, forum sitelerinin yanısıra akıllı telefonlar da kullanılan uygulamalar da çok paylaşılan resimli sözleri sizler için bu konumuz da...
  3. avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. avatarLar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Böyle yazildi...

Böyle yazildi...

BÖYLE YAZILDI... Şahidim olmuştur sessiz geceler; Ahraz dile geldi büyü bozuldu… Sanma keyfe-keder bütün heceler; Bu şiir aslında böyle yazıldı… Derbeder hanede içeni gördüm; Solmuş resimleri seçeni gördüm; Kederle kendinden geçeni gördüm; Bu şiir aslında böyle yazıldı… Aşina bildiğim yüzler yabancı; Kalbimde gezindi derin bir sancı; Ben tövbe dedikçe iç dedi hancı; Bu şiir...

Sayfayı Paylaş