gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yazılı Kapak Fotoğrafları paylaşırmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sizden zaman tüneli için yazılı kapak resimleri istiyorum ama mümkünse yeni ve cidden güzel olan Yazılı Kapak Fotoğrafları olursa çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yazılı Kapak Fotoğrafları paylaşırmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Albümün kapağına Türkiye’den fotoğraflar

Albümün kapağına Türkiye’den fotoğraflar

İspanya’nın ünlü sinema sanatçısı ve şarkıcısı Monica Molina son albümü “Autoretrato”nun CD kapağına Türkiye’de çekilen fotoğrafını koydu. MADRİD - Gelecek ay çıkacak albüme İstanbul Boğazı’nda çekilen bir fotoğrafını koyan Monica Molina, Türkiye’de geçirdiği günlerle ilgili Lecturas adlı haftalık dergisine açıklamalarda bulundu. Birinci sayfadan verilen ve İstanbul ile Kapadokya’da çekilen...
  2. Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları da paylaşırsanız bu sayfada çok ama çok minnetdar kalacağım size:)
  3. Facebook Yazılı Kapak Fotoğrafları 2013 Örnekleri

Facebook Yazılı Kapak Fotoğrafları 2013 Örnekleri

Bu konu; facebook yazılı kapak fotoğrafları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, facebook hayatımızın büyük bir kısmında. Zaman tünelini beğenmesek te bir türlü facebooktan kopamıyoruz. Eh, kopamadığımıza göre de bari işi eğlenceli hale getirelim, biraz sayfamızı süsleyelim diyoruz ve birbirinden güzel facebook kapak fotoğrafları hem de yazılı kapak fotoğrafları galerimizden...
  4. Kapak fotoğraflarını nasıl silebilirim ?

Kapak fotoğraflarını nasıl silebilirim ?

Selam arkadaşlar, ilk zamanlar çok hoşuma gitti ama artık bu kapak fotoları hiç te cazip gelmiyor. Herkeste var ve ben artık sıkıldım artık kaldırmak istiyorum. Nasıl yapacağım bunu bir yardım etseniz..
  5. Facebook İçin Yazılı Kapak Fotoğrafları

Facebook İçin Yazılı Kapak Fotoğrafları

bu konu facebook yazılı kapak fotoğraflarına yer vermektedir. Facebook zaman tüneli uygulamasına geçtikten sonra en üst yerde sizin için anlam ifade eden resimleri ekleme özelliği sunarak yeni bir çığır açtı. Bazı kişiler özel hayatından resimleri paylaşmayı tercih etsede bazıları da hazır yazılı kapak resimleri paylaşabiliyor. Bizler de en çok beğenilen yazılı kapak resimleri arasından...

Sayfayı Paylaş