gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yazılı Oje Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kızlar son yılların modası olan yazılı ojeler acaba nasıl yapılıyor onlarda çatlayan ojeler gibi mi oluyor yoksa ekstradan üstüne mi yazılıyor?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yazılı Oje Nasıl Yapılır

Yazılı Oje Yapımı

Bir çok bayan artık neredeyse her zaman ojeli olan tırnaklarına artık farklı bir şey yapmak istiyor. Peki yazılı ojeyi nasıl yapabilirsiniz?

Önce ojeyi sürüyorsunuz ve ardından kurutmaya başlıyorsunuz. Kurumaya yakın bir zamanda elinize bir gazete alıyorsunuz ve tırnaklarınızın üstüne kaydırmayacak şekilde bastırarak uyguluyorsunuz. Artık çok renkli ve karmaşık bir ojeye sahipsiniz.

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    anamm neee :D:D iyi bende deneyeyim kolaymış :D:D

Yazılı Oje Nasıl Yapılır biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba ben google de ki hesabımı silmek istiyorum ama google de hesap kapatma nasıl olur bilmiyorum aranızda Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır bilen varsa lütfen bana yapmam gerekenleri yazsın kızlar.
  2. Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba kızlar sizden bir konuda yardım ya da bilgi rica ediyorum acaba Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır bilen varsa bana Etli İslim Kebabı Nasıl Yapılır tarifini yazabilir mi?
  3. Avea Bal Paket Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Avea Bal Paket Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda bu Avea Bal Paket Nasıl Yapılır bilen var mı varsa bana da yazsın bende Avea Bal Paket yapmak istiyorum ama işte nasıl yapılır bilmiyorum.
  4. Mavala Manikürü Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Mavala Manikürü Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Selam arkadaşlar benim yeni öğrendiğim Mavala Manikürü Nasıl Yapılır bu konuda bilgisi olan var mı? bir kaç Mavala Manikürü örneği verirseniz ve yapılışı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
  5. Oje Nasıl Sürülür Biliyor musunuz?

Oje Nasıl Sürülür Biliyor musunuz?

oje nasıl sürülür, oje sürmek için, oje sürmenin incelikleri Sevgili melekler, "alırız elimize ojeyi, çıkarırız fırçasını süreriz işte" demeyin sakın. Zira zahmetsiz, temiz, muntazam ve çabuk bir şekilde oje sürmeyi herkes beceremez. Bu işin de bazı püf noktaları var. İşte oje sürmenin incelikleri... -Koyu renk ojenin mat görünmesini engellemek için, kırmızı ya da koyu...

Sayfayı Paylaş