gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yazım yanlışı ..

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Valla bu önerimi sorumu ihbarmı ne bilmiyorum ama gözüme takılan birşey var; Melekler Mekanı yarışmaları bölümünde yazı yanlış yazılmış. Melekermekanı yarışmaları yazıyor ..

Melekermekanı Yarışmaları - Melekler Mekanı

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun zamadır benimde benimde gözüme çarpıyordu fakat hep düzeltmeyi unutuyordum...Sonunda sayende düzelttim :D:D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tşk ederim pasim :)

Yazım yanlışı .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazlıklarınız kışında giyebilirsiniz evet evet yanlış duymadınız bu kış yaz modası :D

yazlıklarınız kışında giyebilirsiniz evet evet yanlış duymadınız bu kış yaz modası :D

Size vereceğimiz bu önerilerle yazın giydiğiniz kıyafetleri kış ortasına kadar giyebileceksiniz. İşte kıyafetlerinizi hem yazın hem de kışın kullanmanızı sağlayacak öneriler.. Askılı Elbiseler + Hırkalar Kat kat giyinmek yazlık elbiselerinizi kışın da giyebilmenizi sağlar.. Yazlık elbisenizi kaşmir, ince ve elbisenin rengiyle uyumlu bir hırka ile kullanabilirsiniz. Capriler + Uzun...
  2. Şimdi Öyle Uzαk Ki Geldiğim Yollαr Yanlış Bir Öyküdeyim Beni Yeniden Yaz..

Şimdi Öyle Uzαk Ki Geldiğim Yollαr Yanlış Bir Öyküdeyim Beni Yeniden Yaz..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yanlış çiçek yanlış saksı

yanlış çiçek yanlış saksı

yanlış ÇİÇEK yanlış SAKSI... Boş bir fanusta geçti ömrüm. Etrafımı saran yalancı hava kabarcıklarına kanıp yıldız diye süsledim düşlerimi. Kısa aralıklarla zaman beni ben zamanı aldattım. Her yanımda kapalı kapılar ! umutlarıma örtülen. Şimdi bir ince köprüdeyim, dengemi sana olan tutkumla sağlıyorum. Ayaklarımda dermansızlığın hırıltılı korkusu, geçsem diyorum / ah bir geçsem ! geriye...
  4. yanlış türkçe..

yanlış türkçe..

Türkçe de en sık yanlış okunan kelime hangisidir ? hadi melekler mesela ilk ben yazıorum yanlış yerine yalnış...
  5. Yanlış beslenme

Yanlış beslenme

sağlık, soğuk hava, bağışıklık sistemi, yanlış beslenme, soğuk havaya adapte olmaya çalışan vücudumuzun en önemli koruyucusu olan bağışıklık sistemi; beslenme ve yaşam koşullarındaki dengesizliklerden olumsuz etkileniyor.Bu yüzden basit enfeksiyonlar bile, vücudunuzda ciddi hastalıkların tetikleyicisi oluyor. Detaylar ve daha fazla bilgi konumuzda. Diyet Özellikle mevsim geçişlerinin...

Sayfayı Paylaş