gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yazın Final Yapacak Diziler Hangileri?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

final yapacak diziler final yapacak diziler 2013

Sevgili melekler, yaz sezonuna girmemizle birlikte yakında pek çok dizi final yapacak ve ekranlara veda edecek. Sonunu merak ettiğimiz ve bir an önce finalini izlemek isterken, bitmesinden de memnun olmadığımız bu diziler hangileri görelim...

-Kuzey Güzey

-Öyle Bir Geçer Zaman ki

-Behzat Ç

-İşler Güçler

-Yer Gök Aşk

-Şubat

Yazın Final Yapacak Diziler Hangileri? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şüphe Dizisinde Erken Final

Şüphe Dizisinde Erken Final

şüphe dizisi neden final şüphe dizisi final neden oldu oldu Kısa bir süre önce ekranlarda başlayan Şüphe dizisi sanırım istediği reyting ve ilgiyi göremeyince çok erken bir finalle diziye son verilmesine karar verildi.Konuyla ilgili detay bilgiler ise şöyle: “Şüphe” dizisi Perşembe günü 23:15′te final bölümüyle ekrana gelecek… Başrollerinde; Selin Demiratar, İsmail Hacıoğlu, Serkan...
  2. Diziler Nezaman Final Yapıyor

Diziler Nezaman Final Yapıyor

fatmagülün suçu ne 16 haziranda bitiyor mu fatmagülün suçu ne final mi yapıyor karadağlar bitiyor mu diziler, özetleri, finali, nezaman bitiyor, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Severek izlediğimiz dizilerden bazıları haziran ayı içersinde sezon finali yapıyor bazıları ise final yapıyor...Geçiyorum şimdi haberin ayrıntılarına Arka Sıradakiler 5 Haziran'da sezon finali yapıyor,...
  3. Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Arkadaşlar Muhteşem Yüzyıl severler :D Acaba bu dizi ne zaman bitecek?Hem bitmesini istiyorum merak ediyorum hem de bitmesin diyorum :D
  4. İntikam 3 Bölüm Sonra Final Yapacak!

İntikam 3 Bölüm Sonra Final Yapacak!

intikam final, intikam dizisi, intikam son bölüm Sevgili melekler, Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden İntikam için final yaklaştı. Son 3 bölümüm yayınlanacak olan dizi ekranlara veda ediyor. Kanal D'nin başrollerinde Beren Saat, Mert Fırat, Alican Yücesoy, Yiğit Özşener, Zafer Algöz, Arzu Gamze Kılınç, Engin Hepileri gibi isimlerin yer aldığı dizisi 'İntikam' bitiyor. ABD dizisi...
  5. Dila Hanım Dizisi 57.Bölümde Final Yapacak!

Dila Hanım Dizisi 57.Bölümde Final Yapacak!

dila hanım, dila hanım final, dila hanım son bölüm Sevgili melekler, Shıw Tv'nin iddialı dizilerinden Dila Hanım final yapıyor. 57.bölümle final yapacak olan dizinin ticari nedenlerle sona erdiğini, dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya instagram hesabından paylaştı...

Sayfayı Paylaş