gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yazın Vazgeçilmezi Beyaz Pantalonlar Nasıl Giyilir

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

beyaz pantolonun altına nasıl ayakkabı giyilir beyaz ceket içine ne giyilir pantolon altına ayakkabı pantolonun üstüne ne bayan pudra rengi pantolon Her yaz bayanların vazgeçilmezi olan beyaz pantolanlar 2010 yılı yaz sezonundada yine gözde...
    Zariflik ve şıklığı bir arada sunan beyaz pantolon nasıl giyilir sorusunun yanıtı işte burda kızlar :tik:

Dar paçalı, İspanyol paçalı, boru paçalı beyaz pantolonlar 2010 yaz modasının en gözde modelleri arasında bulunuyor. Vücut tipinize uygun beyaz pantolonu seçtiyseniz, kombin yapmaya başlayabilirsiniz.

Beyaz pantolonunuzu birçok renkle kombinleyebilirsiniz. Gri, lacivert, pembe, mavi, yeşil gibi renklerle birlikte sezon trendi pudra, ten, askeri yeşil tonlarıyla birlikte giyebilirsiniz.

Hem şık hem de 2010 yaz modasına uygun giyinmek istiyorsanız beyaz pantolonunuzu nude yani ten renkli bir bluz ve yine aynı renkte bir ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz. Nude rengin rahatlatıcı etkisi etrafınızdaki insanlara pozitif enerji göndermenizi sağlar.

2010 ilkbahar sezonuyla başlayan marine trendi yaz sezonunda da devam ediyor. Lacivert, beyaz, kırmızı renklerin ön planda olduğu marine konsepti; beyaz pantolon kombinleri için en ideal trenddir! Beyaz pantolonunuzun üzerine lacivert bir gömlek giyip, ayakkabı tercihinizi kırmızıdan yana kullanabilirsiniz.

Beyaz pantolonla birlikte kullanmaktan kaçınmanız gereken tek renk siyahtır. Özellikle beyaz pantolon üzerine siyah bluz giymek vücudunuzu orantısız ve dışarıdan bakıldığından ortaya ikiye bölünmüş bir görünmesine neden olur. Hazır yaz mevsimi gelmişken pırıl pırıl renkler giymenin keyfini çıkarıp, siyah kıyafetlerinizi bir kenara bırakabilirsiniz.

İstediğiniz kadar ince görünmediğinizi düşünüyorsanız özellikle de basen bölgeniz genişse beyaz pantolon üzerine mutlaka uzun tunikler tercih edin. Tunik boyunun kalçanın hemen altında bitmesine ve bol kesimli olmasına dikkat edin.

Beyaz pantolon kombinlerinde ayakkabı seçimi; pantolon modelinizle doğrudan bağlantılıdır. İspanyol paçalı beyaz pantolon giyiyorsanız; yüksek topuklu ayakkabı, dar paçalı beyaz pantolon giyiyorsanız; babet, boru paçalı beyaz pantolon giyiyorsanız; sandalet tercih edebilirsiniz.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Beyaz pantolonun içine de ten rengi çamaşır giyin

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Pelinsuya kesinlikle katılıyorum.Ben genellikle tayt çoraplardan giyorum mükemmel oluyor.Ten rengi , beyaz renk ayda kahve tonlarında giyorum gerçektende çok hoş duruyor:DYaz gelse de beyazları giysek artık yaaaa:DBne beyaz pantolonumun üzerine en çok pembe türü kıyafetleri tercih ediyorum cidden mükemmel duruyor:ehi:
    Güzel bilgiler için teşekkürler pasim.

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende almayı düşünüyordum.çok seviyorum beyaz pantolonları.teşekkürler paylaşım için

5. defnee24

defnee24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben beyaz pantolonumun üzerine genelde tunik giyiyorum hem içimde görünmemiş oluyor maviyi beyaza daha çok yakıştırıyorum sanki.

6. eda_nazar

eda_nazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende mavi ve turkuaz tercih ederim beyazda

7. tubish13

tubish13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay bende zayıflasamda beyaz giysrm kalça sorunum var ama üzerine uzun giyerim

8. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de beyazla kırmızı beyazlı üstler tercih ediyorum....

9. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Beyaz pantolonun içine göstermeyen çamaşırlar var ondan giyin kızlar çok rahat oluyor insan :)

11. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pelinsu tam bir prefosyonel melek sağol cnm

Yazın Vazgeçilmezi Beyaz Pantalonlar Nasıl Giyilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazın Vazgeçilmezi Beyaz

Yazın Vazgeçilmezi Beyaz

Saflığın, masumiyetin ve zerafetin rengi beyaz aynı zamanda yaz aylarının vageçilmez rengidir...Ayakkabıdan çantaya, etekten bluza pantalona her bayanın dolabında mutlaka beyaz bir giysi vardır...Buyrun size en şık beyaz kıyafetler :tik:
  2. Yazın Bunlar Giyilir

Yazın Bunlar Giyilir

yazın ne giyilir yaz mevsiminde giyilen kıyafetler yazın neler giyilir yaz mevsiminde neler giyilen kıyafetler Gelen sımsıcak yaz gün ve gecelerinde bunlar sevile sevile giyilir :D
  3. Pileli Pantalonlar Nasıl Giyilir

Pileli Pantalonlar Nasıl Giyilir

pileli pantolon modelleri havuc pantolon kombinleri havuç nasıl giyilir harem kombinleri havuç kombin Son zamanlarda tekrar moda olan pilili pantolanları nasıl kullanabileceğiniz hakkında birkaç ipucu kızlar :tik: Vücut tipinize göre seçin Pilili pantolonlarda kesimler her vücut tipine uymayabilir, bu yüzden vücut şeklinize uygun kesimleri tercih etmelisiniz. Kalçanız çok genişse harem...
  4. Vazgeçilmez beyazlar!

Vazgeçilmez beyazlar!

Beyaz elbiseler, beyaz elbise modelleri, 2011 modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Masumiyetin rengi beyazlar bu sene de favoriler arasında melekler. Yaz ayları için uygun bir renk olduğu için tercih eden kişi sayısıda oldukça fazla.
  5. Neon Ayakkabılar Nasıl Giyilir ?

Neon Ayakkabılar Nasıl Giyilir ?

neon ayakkabı neon ayakkabılar Sevgili melekler, kıştan beri bu yaz cıvıl cıvıl geçecek dedik durduk ve gerçekten de cıvıl cıvıl bir yaz bizi karşıladı. Bunun en güzel kanıtı modacıların defilelerinde kullandıkları renk cümbüşü ve sezonun trendi neon ayakkabılar. Başta Christian Louboutin olmak üzere neon yeşil, fuşya, pembe ayakkabılar podyumlardaydı. Biz de bu zor ancak çok gösterişli...

Sayfayı Paylaş