gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yazlık abiye ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Abiye ayakkabı modelleri, abiye elbise modellerini tamamlayan ve şık kombinler oluşturan önemli bir detaydır. Hani derler ya "dost başa düşman ayağa bakar" diye hahaha ortama girdiğiniz andan itibaren gözler size çevrilecek ve abiyenizden giydiğiniz ayakkabı modeline kadar en ufak detayınız bile mutlaka incelenecektir. Bunu nerden mi biliyorum? Bana göre bir bayanı ayrıntılı bir şekil de inceleyen yine bayanlardır. Ben de bir bayan olduğum için bunu çok iyi biliyorum.
    Abiye ayakkabı modelleri, farklı renk ve tasarımlar ile yazlık abiyeleriniz için oldukça şık kombinler oluşturacak. Abiye modeliniz eğer çok fazla ayrıntılı bir şekil de gösterişli ise o zaman ayakkabı modelin de aşırıya kaçmamalı ve sade bir ayakkabı modelini tercih etmelisiniz.
    Bunun tam tersi yani abiyeniz sade ise o zaman taşlı , simli abiye ayakkabı modellerini tercih ederek abiyenizi şıklandırabilirsiniz.
    Sizler için en yeni yazlık abiye ayakkabı modellerinden seçtiğim görsel örnekleri konumuz da paylaşıyorum.​
    9.JPG 13.JPG 2012-son-trend-burnu-açık-abiye-ayakkabı-modeli.JPG abiye-ayakkabilar.JPG abiyeye-gore-bayan-ayakkabilari.JPG kısa-topuklu-abiye-ayakkabı-modelleri.JPG mavi-taşlı-abiye-ayakkabı-modelleri2.JPG
    Saks mavisi abiye modelleri için tıklayınız

Genç kız abiye modelleri

Abiye topuz modelleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Ağustos 2016
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yazlık abiye ayakkabılar
    çok yüksek topuklu olanları giyecek cesaret bende kesinlikle yok ama diğerlerine bayıldım yaa ne kadar güzeller s.moderatorlüğüne yakışır konular açıyosun canım bakarken çok keyif alıyorum emeğine sağlık.

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ayyy hepsi birbirinden güzel bayıldım valla
    hele bu çok hoşş

ve taşlı olanlar çok güzelemeğine sağlık canım

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

sende çok kokoşsun benin gibi bende hepsine bayıldım emeğine sağlık

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    beğendiğinize çok sevindim canım meleklerim

6. gülçin

gülçin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

oo topuklarla 2. adımdadüşerim ben yere....

7. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ponponluya bayıldım :ehi:

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    vavv bissüürüü modelllll

yazlık abiye ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabıda abiye

ayakkabıda abiye

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. abiye ayakkabılar!

abiye ayakkabılar!

abiye babetler abiye babet arow ayakkabıları babet modelleri arow ayakkabı modelleri
  3. Bayan Yazlık Ayakkabılar

Bayan Yazlık Ayakkabılar

ferona, bayan ayakkabı, terlik, modelelri, resimleri, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz 2011 yaz sezonu Ferona Bayan ayakkabıları gerçekten çok rahat ve şık..
  4. Abiye Ayakkabılar

Abiye Ayakkabılar

abiye ayakkabı modelleri 2012 abiye ayakkabılar abiye ayakkabı nasıl seçilir topuklu ayakkabılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun Abiye Ayakkabılar ile yine ben geldim melekler :D:D Şıkır şıkır tıkır tıkır rahatlıkla giyebiliceğiniz hoş ayakkabı modelleri bulunmakta. mesela Mor Abiye Modellerinde Bulunan abiyelerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz Abiye Ayakkabılar bunlar :D:D yada 2012...
  5. Yazlık Abiye Ayakkabılar

Yazlık Abiye Ayakkabılar

2012 Yazlık Abiye Ayakkabılar Yazlık Abiye Ayakkabı Modelleri 2012 yaz gecelerine ve yaz düğünlerine damgasını vuracak olan ve abiye şıklığında büyük önem taşıyacak olan, yazlık abiye ayakkabı modellerini, sizler için ve modayı yakından takip eden misafir hemcinslerimiz için bu sayfamızda bir araya getirdik Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş