gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Yazlık dantel botlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

yazlık dantel bot dantel botlar bot dantelli dantelli botlar Giyilir mi sevilir mi bilmem ama ben size birkaç örnek göstereyim...
    [​IMG][​IMG]

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    degisik bi tarz daha önce hic görmemistim bu tarz seyler giyenler var bence ...

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok saçma :)

4. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok hoş gözüküyor.......

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynısından allıacktım arkadaslar 50 milyon falandı fakat iplerini inceledim arada kaçanlar var :d yani 2 giymeye hallolur bunlar anca bi ev ortamında bi davete gittiğinizde ewde giyersiniz :S yada gittiğinz ortam sadce tek cafede oturmak sartıyla gidiyosanız giyin uzun yol yürünücek alışverişe giderken falan örnegn bi alşvrş merkezinde alşvrş yaparken giyersenz zorlanırsınz diye düsünüyorm ben :D babetleride var onlarda aynı seklde

Yazlık dantel botlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazlık botlar 2009_2010

yazlık botlar 2009_2010

yazlık botlar 2009_2010..için modacılar bot tutkunlarına yazlık botlar koleysiyonunu oluşturdu.bu koleksiyondaki botlar kışlık botlara göre daha renkli...şimdilik yarım olan bu botlar ilerki zamanlarda uzun olarakda karşımıza çıkacak..artık yazlık botlarımızda var:):):)*MeÇHuL*
  2. 2009 yazlık dantel elbise modelleri

2009 yazlık dantel elbise modelleri

dantel elbise modelleri boy elbise modelleri dantelli 2009 yazlık stefanel 2009 yazlık dantel Dantel elbiseler özellikle yazın bronz tende çok hoş duruyor marifetli bayanlar kendi elleriylede örebildikleri gibi böyle dantel elbise modellerinide satan mağazalar mevcuttur:tik:
  3. Sıradışı yazlık bot modelleri

Sıradışı yazlık bot modelleri

yazlık botlar yazlık bot bot modelleri yazlik Bayanlar bu yazlık botlarla sexi ve frapan olabilirsiniz:Dşık bir pantolon veya mini eteklede kullanabileceğiniz sıradışı yazlık bot modelleri işte bunlar:)...
  4. Ugg Botlar Hem Yazlık Hem Kışlık Kullanılabiliyor

Ugg Botlar Hem Yazlık Hem Kışlık Kullanılabiliyor

ugg bot modelleri ugg bot modelleri 2012 Hem kışın hem yazın giyebileceğiniz ugg botlar pahalı olmalarına rağmen son derece kullanışlı melekler :) Piyasada pek çok taklidini bulabileceğiniz orjinal ugg botlar hemen söyleyelim 400 dolardan başlıyor. Peki bu botları bu kadar pahalı yapan ne ? İşte ugg botl modelleri ve marifetleri.. :) Ayağı dış ortamdan izole etme aynı zamanda da nemi...
  5. 2014 Yazlık Dantel Bluz Modelleri

2014 Yazlık Dantel Bluz Modelleri

2014 dantel bluz modelleri, 2014 bluz modelleri, dantel bluz örnekleri El işi göz nuru olan dantel modelleri sadece çeyiz sandıklarını değil giyim modellerinde de yerini alarak hünerli hanımların önce elinde sonrada üstün de buluşmaya devam ediyor. Yaz aylarında kendi emeğiniz ile yaptığınız dantel yazlık bluz modellerini gururla giyebileceğiniz gibi farklı ve otantik bir kıyafet seçimi ile...

Sayfayı Paylaş