gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Yazlık Elbise Modasını görelim bakalım

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2011 Yazlık Elbise Modası yazlık elbiseler yazlik elbiseler 2011 yazlık elbise modelleri 2011 elbise modelleri
    2011 yazlık elbise modasından sizler için seçmiş olduğum sade ama şık elbise modellerini sunuyorum.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hımmm cokk güzellermişş ama tarzım degill beaa... ellerine saglık maviimm...

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    daha kışa girmeden yazlıklar çıkmış bile yeni gördüm tşkler canım siyah taşlı olan güzelmiş onu ben alıyım

Yazlık Elbise Modasını görelim bakalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın :D Hadi bakaLım Kıvrak zekaLarı göreLim!!

Altın :D Hadi bakaLım Kıvrak zekaLarı göreLim!!

Bir işçi sizin için yedi gün boyunca çalışacak, Siz de hergün ücret olarak bir külçe altının yedide birini vereceksiniz. Külçeyi sadece 2 yerinden kırarak bunu nasıl yapabilirsiniz |işçi her gün iş bitince hakkı olan altını alacak| Cvplar BekLeniyorr!! Kolay gelsin!!! Cvp vermeden önce cvbını tekrar oku derim
  2. hadi bakalım şoförlüğünüzü görelim!

hadi bakalım şoförlüğünüzü görelim!

nasıl bir şoförsün acaba şimdi görecez :D aman dikkat ehliyeti manavdanmı aldın dedirtme kendine:hhh: TIKLA
  3. Haydi bakalım kimler neler yapacak görelim

Haydi bakalım kimler neler yapacak görelim

HAYDİ BİRAZDA EĞLENCE.... ALTTAKİ ÜYE SANA 50,000 TL VERSEM İBRAHiM TATLISES'LE YEMEĞE ÇIKAR MISIN?
  4. Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Mekanımızda kaç tane hamiş var görelim bakalım.... Hamiş melekler buraya :)

Melekler mekanı kaç hamiş melek barındırıyorum bakalım dedim. Hadi bakalım anne adayları anlatın hamileliğiniz nasıl geçiyor, ilk hamileliğiniz mi, bebişinizin cinsiyeti ne, kaç aylık hamilesiniz, hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an ki tutumunuz ne, kendinizi nasıl hissettiniz, şu an nasıl hissediyosunuz.... vs vs İçinizden geçen herşeyi burda paylaşabilirsiniz...:) Yorumlarınızı bekliyorum...
  5. Elbise modasında trend etnik desenler

Elbise modasında trend etnik desenler

Biz bayanların elbiseye olan tutkunluğu malum... Her mevsim olduğu kadar özellikle yaz ayların da birçok bayan farklı model elbise modellerini tercih ederek şıklığın ve rahatlığın verdiği keyfi yaz ayınca doyasıya çıkarıyor.. Sadece yaz ayların da değil tabi ki diğer mevsimler de ve kış aylarında da elbise modellerini koleksiyonlar da görebiliyoruz. Günlük olduğu kadar özel günlerin de...

Sayfayı Paylaş