gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yazlık elbiseler 2010

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

elbiseler 2010 2010 yazlık kıyafetler yazlık elbise modelleri elbiseler elbise modelleri Yazı bitirip soğuk kış günlerine girdiğimiz halde moda tasarımcıları 2010 senesinin yazlık elbise modellerini şimdiden hazırladılar bile.
    Bir kaç seneden beri devam eden bileğe kadar uzunluktaki elbiselerin hakimiyeti 2010 yazındada kendini hissettirecek.Etek boylarına genel olarak baktığımızda ya tam uzun bileğe kadar yada diz üstü olduğunu görüyoruz diz altı modellere yer verilmemiş tasarımlarda.

Elbiselerin çoğu boyundan bağlamalı ve yaz mevsimine uygun renklerde cıvıl cıvıl.

Şimdi birlikte 2010 yazında hangi model elbiseler giyeceğiz şöyle bir koleksiyona göz atalım:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bu yaz fırsat bulup bir elbise alamadım millet yenilerini tasarlamış ammaaaaaa ve lakinnnnnnn...
    Ayırt edemedim hepsine tek tek bayıldım :D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Hayalcim aksine bu sene bende çizgimin dışına dışına çıkıp bol bol elbise aldım:)

Normalde özel günler hariç son derece spor giyimi seven kişiyim tabiri caizse salaş giyim benim sitilim ama özellikle bu boyundan bağlamalı elbiselere taktım ve bayağıda aldım önümüzdeki sezonda en azından değerlendirmiş olacam aldığım elbiseleri çünkü görüyorum ki yine moda olacak

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hepsi çok güzel ama en çok bunu beğendimm:)

5. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayy hepsi çok güzel ya sağol canım

6. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    hepsi ne kadar tutar.çok güzellerrrrrrrrrr.

7. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben elbiseleri gerçekten seçemedim. Hemen hemen hepsini çok beğendim. Harikalar. Teşekkürler :)

8. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0

Yazlık elbiseler 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlık Elbiseler

Yazlık Elbiseler

yazlık elbiseler yazlık elbise resimleri yazlik elbiseler düğünlük spor elbise modelleri
  2. Yazlık Elbiseler..

Yazlık Elbiseler..

yazlık elbiseler en güzel yazlık elbiseler summer dresses Melişler hepside birbirinden güzel yazlık elbiseler ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz. işte buyurun..:)
  3. Yazlık Uzun Elbiseler

Yazlık Uzun Elbiseler

yazlık uzun elbiseler uzun elbiseler yazlık elbise modelleri elbise modelleri Şeker ama azıcık seksy ve güzel görünebilmek aslında çok basit. Bir aşağıya göz atın yeterli.. unutmadan rengarenk incikle boncukla süslemeyi unutmayın:)
  4. yazlık elbiseler!!!

yazlık elbiseler!!!

yazlık elbiseler yazlik elbiseler yazlıkelbiseler yazlık elbise modelleri,yazlık elbise modelleri 2011,yazlık elbise modelleri ve fiyatları,bayan yazlık elbise modelleri,yazlık elbiseler

Sayfayı Paylaş