gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yazlık gladyatör sandaletler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bence 2010 yazında bu gladyatör sandaletler hani moda oldu ya aslında inanın bana benim çok fazla ilgimi çekmedi birkez merak edip modellerden birini ayağıma geçirmemle çıkarmam bir oldu çünkü çok fazla rahatsızlık duydum.Ama piyasada birçok modeli var bu tür sandaletlerin tabi belki rahatlarıda vardır ama dediğim gibi ben o an vazgeçip farklı model aldım.Çünkü benim için başta gelen olay ayağımın rahat etmesi ve sağlığı=) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hepside birbirinden harikaaaa

Yazlık gladyatör sandaletler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldo gladyatör sandaletler

Aldo gladyatör sandaletler

Sienna Miller, Mary-Kate ve Ashley Olsen gibi ünlü isimlerin bu sezon vazgeçilmez ayakkabısı olan gladyatör sandaletler Aldo’da siyah, beyaz, kahverengi ve bej tonları ağırlıklı olarak hazırlamış. Tüm deri olan modellerin yılan derisinden tasarlananları da ayrıca dikkat çekiyor. Üç farklı boyu bulunan Aldo sandaletler şehir şıklığınızı tamamlayan en önemli unsur. Bacağı saran model en çok...
  2. Gladyatör sandaletleri 2009

Gladyatör sandaletleri 2009

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gladyatör Sandalet Modelleri...

Gladyatör Sandalet Modelleri...

arow sandalet modelleri Bu modeller bu sene çıktı Meleklerim.... çok değişikler ve ayakta hoş duruyorlar degilmi meleklerim :tik:
  4. Nike den gladyatör sandaletler

Nike den gladyatör sandaletler

nike gladyatör sandalet nike çocuk sandalet bebek nıke çocuk Gladyatör sandaletlerin hastası olarak bunları görünce çok ilgimi çekti değişik olmuş zaten nike dende bu beklenirdi spor ayakkabı gladyotörleri
  5. Nike gladyatör sandaletler

Nike gladyatör sandaletler

nike gladyatör sandalet nike sandalet Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı modellerinden biri olan sandaletler kaliteli spor markalardan biri olan nike ile birleştiğinde birbirinden şık ve rahat modeller ortaya çıkıyor .Eğer sizlerde sandalet tutkunu ve markanız nike ise o zaman işte yepyeni nike sandaletler

Sayfayı Paylaş