gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yazlık Halı Modelleri istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben bu yaz evimin kilimlerini değiştirmek istiyorum yabancı ülkeden misafirlerim gelecek kilimler biraz abes kaçıyor sizden benim için Yazlık Halı Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yazlık Halı Modelleri istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlık Mutfak Modelleri istiyorum sizden

Yazlık Mutfak Modelleri istiyorum sizden

Ben mutfağımı uzun zamandır yenilemeyi düşünüyordum nihayet eşimi buna ikna ettim. Oturduğumuz ev yazlık ama biz yaz kış kullanıyoruz :) Sizden de yeni mutfağımın modeli için bir kaç Yazlık Mutfak Modelleri sunmanızı rica ediyorum.
  2. Yazlık Pardesü Modelleri istiyorum

Yazlık Pardesü Modelleri istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden benim gibi kapalı hanımlar için yılın modası olan ve kumaşı ince olan Yazlık Pardesü Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. Yazlık Penye Modelleri istiyorum

Yazlık Penye Modelleri istiyorum

Bu yaz sıcaklarında penyeler bile sıcakken insan başka hiç bir kumaş giyemiyor :S Kızlar sizden yaza özel ince penye modelleri paylaşmanızı istiyorum.
  4. Yazlık Penye Elbiseler istiyorum sizden

Yazlık Penye Elbiseler istiyorum sizden

Bu yaz sıcaklarında şıklığı ve rahatlığı elden bırakmamak adına anca penye elbise giyilir diye düşündüm ve sizlerden mümkünse Yazlık Penye Elbiseler paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Yazlık Penye Bolero Modelleri istiyorum sizden

Yazlık Penye Bolero Modelleri istiyorum sizden

Kızlar ramazan ayı da geliyor çok açık giymemek gerekir diye düşünüyorum ve sizden bunun için Yazlık Penye Bolero Modelleri paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş