gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yazlık Hırka Diyarı'na Hoşgeldiniz

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

mixray,hırka, yazlık, modelleri, çeşitleri, renkleri ile tüm resimlere buradan ulaşabilirsiniz

Yazlık kısa bolero tarzı bir hırka düşünün, askılı badilerin üstüne kullanabilmek için, yada hoş duruyor diye.. İste tamda doğru yerdesiniz çünkü her rengi ve bir kaç modeli ile hırka diyarına geldiniz.

Hoşgeldiniz..

Mixray'dan..

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    yaz akşamlarında hava serinledi mi el altında olması gereken hırkalar bunlar :)

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Evet hemde fiyatları 15 tl 29 tl arası değişiyor .. Hem kullanışlı hem hesaplı..

Ben aldım uzun askılı straplez elbiselerimle kullanıyorum :d moderen hatun oluyorum hahaha

Yazlık Hırka Diyarı'na Hoşgeldiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlık hırka kombini

Yazlık hırka kombini

Çok güzel bir hırka.Bende aldım birtane ve herşeyin üzerine giyiyorum çok şık ve rahat.
  2. Yazlık Hırka Modelleri...

Yazlık Hırka Modelleri...

yazlık hırka modelleri yazlık hırka örnekleri Birbirinden güzel ve rahat yazlik hirka modelleri sizlerle meleklerim... buyrun...
  3. hoşgeldin....

hoşgeldin....

HOŞGELDİN... Geceydi seni bana taşıyan...Sen geceye yakındın, bende sana....Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı.Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim.Soramadığım...
  4. Sezon başında satılan indirimde ki yazlık hırkalar

Sezon başında satılan indirimde ki yazlık hırkalar

yazlık hırkalar Hırkalar kış aylarının vazgeçilmezi bence.Ben bu kış toplan 4 tane hırka aldım:DTabi uzun hırka.Ama kısa hırkalarımda var onlardanda aldım şimdi sayısınız yazmayayım yuh dersiniz:D:DBu kadar çok hırkaya ne gerek var aslında diyorum ama indirim olunca da dayanamıyorum alıyorum.Kış'ın son aylarında yani mart ayının başında bir mağazada yazlık hırkaları gördüm.İndirimdeydiler.Daha...
  5. Yazlık Penye Hırka Modelleri de paylaşın lütfen

Yazlık Penye Hırka Modelleri de paylaşın lütfen

Kızlar bizim buralarda geceleri serin oluyor gece giyebileceğim Yazlık Penye Hırka Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden Yazlık Penye Hırka Modelleri için çok tşk ederim.

Sayfayı Paylaş