gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Yazlık karavan:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Karavan modelleri Açılan karavan
    Hani üstü açılan arabalar var ya bu pembe karavan karavanda açılıyor balkon gibi oluyor. Kim akıl ettyse çok güzel birşey ortaya çıkmış. ama örtülen şey su geçiriyorsa sırıl sıklam olma riskide var biz su geçirmediğini farz edelim. GErçek dünyaya dönmeye gerek yok hayallerde olmak iyi:) Buyrun meleklerim yazlık karavan modeli

Yazlık karavan:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karavanda yasam

Karavanda yasam

karavanda yaşam karavan hayatı karavan yaşamı caravan EŞİNİZ NERDE SİZ ORDAYSANIZ VE BİRDE KARAVANINIZ VARSA OHH HEM GEZİP HEM EVİNİZİN RAHATLIGINDA YASIYORSUNUZ DEMEKTİR AMA BU KARAVAN ÇOK DEGİŞİK GELDİ BANA...
  2. Yazlık Elbiseler..

Yazlık Elbiseler..

yazlık elbiseler en güzel yazlık elbiseler summer dresses Melişler hepside birbirinden güzel yazlık elbiseler ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz. işte buyurun..:)
  3. Yazlık saatler

Yazlık saatler

Yaz aylarında giyimimiz kadar taktıklarımız göz doldurmalı.Özellikle takı konusunda vazgeçilmez olan saati'n yeni modellerini merak edenler buraya diyorum. Yaz aylarına yakışacak rengarenk iç açıcı saatler bu yıl moda olacak.Hatta oldu bile:)İşte o saatlerden bir kaç örnek.. Vazgeçilmez siyah... Askeri yeşil tonlarında sevenler için... Benim favorim kesinlikle bu saat:)...
  4. çok tatlı karavan dekoru

çok tatlı karavan dekoru

karavan modelleri karavan yeni modelleri kar iç kapısında böyle hoş bi yürüyen ev olsun kim istemezki.Çok zevkli olur onunla seyahat yapmak.İstediğiniz anda istediğiniz yerde,üstelik evinizde:)dışıda çok şirin olduğu gibi içinide çok hoş dekore etmişler..
  5. Pembe karavan çok şirin

Pembe karavan çok şirin

Karavan modelleri Karavan dekorasyonu Daha önce hiç karavanda kalmadım ama karavanla gece gece tatil yapmak güzel bir duygu olsa gerek. Karavan alamayız belki ama belki kiralayabiliriz. çok tatlı karavan dekoru yapılmış bir karavan bulursak belkide satın alırız:) Bu pembe karavan dekorasyonunu da çok beğendim meleklerim.

Sayfayı Paylaş