gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Yazlık Kısa Etek Konbineleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim yazlık kısa etek konbinleri gerçektende çok hoş umarım beğenirsiniz....:) [​IMG] [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok hoşlar canım ama bizde öyle bacak ne arar :D

Yazlık Kısa Etek Konbineleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazlık etek modelleri

yazlık etek modelleri

yazlık etek modelleri kızlar ben bu eteklere bayıldım... harika tam yazlık cıvıl cıvıl...
  2. yazlık cici etekler

yazlık cici etekler

:dp178:bahar geldi ohhh mis gibi hissediyoruzz baharın arkasından yazz gelecek açılazcağız saçılacağız işte tamm yazlık güzel mini cicili bicili etekcikler :D:D
  3. 2012'deki Yazlık Kısa Etekler

2012'deki Yazlık Kısa Etekler

2012 Yazlık Kısa Etekler 2012 Kısa Etek Modelleri Kizlar 2012 nin kisa seker eteklerini bekleyenlere müjde...Yaz sicak bunaltici olsada kiyafetlerimiz cok önemli biz bayanlar icin.Yazin vazgecilmezi etekler artik heryerde.Bende sizin icin topladim birkac model.Buyrun keyifle inceleyin:)
  4. Yazlık Kalem Etekler 2013

Yazlık Kalem Etekler 2013

yazlık kalem etekler kalem etek modelleri 2013 Sevgili melekler, hiçbir zaman modası geçmeyen bir sezon olasa diğer sezonda mutlakam ortaya çıkan kalem etekler bu yazımızın konusu. Kaşça ve basenlere daha iyi form veren kalem etekler bu yaz da oldukça popüler. Diz hizasında ya da biraz daha altında biten kalem etekleri giymek için düzgün vücut hatlarına sahip olmak gerekiyor. Uzun boylu ve...
  5. Yazlık Kısa Etek Kombinleri 2016

Yazlık Kısa Etek Kombinleri 2016

Etek modelleri hemen hemen her bayanın elbise dolabın da mutlaka bulunan bir giyim modelidir. Sezonuna göre farklı renk ve tasarımlardan oluşan etek modelleri açık ve kapalı bayanların hem günlük hem de özel günlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Şimdi ki konumuz da sizlere kısa etek modellerini tercih eden bayanlar için yeni sezondan seçtiğim kısa etek modelleri ile birlikte...

Sayfayı Paylaş