gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yazlık kız bebekler için elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Minik kız çocukları için yazlık elbise modelleri..Kızınız bu elbiselerin içinde oldukça rahat ve şık olacaktır:tik: [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlılar hepsi..sağol

Yazlık kız bebekler için elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Yazı İçin Yazlık Elbiseler

2009 Yazı İçin Yazlık Elbiseler

2009 yazı elbise modelleri yarım kollu elbiseler kalın askılı elbise modelleri karpuz kollu uzun yazlik elbiseler Yaz sezonu elbisenin rahatlığı olmadan geçmez! DESENLİ MODELLER Yeni sezonda alışık olduğumuz çiçek desenlerine alternatif olarak vurucu desenler çok moda. Desen vurucu olduğu için elbisenin modelinin sade olması yeterli. SİYAH-BEYAZ UYUMU Küçük siyah elbiseye alternatif olarak...
  2. Küçük kızlar için baharlık yazlık elbiseler

Küçük kızlar için baharlık yazlık elbiseler

Küçük kızınızında sizin kadar şık olmaya hakkı var :) Şirinliklerine şirinlik katacak birbirinden çıtı pıtı küçük kızlar için elbiselerle onlarında modayı takip edeceği gibi modeller çocukların hareketlerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış. Eğer şu an yanınızda kızınızla birlikte modellere bakıyorsanız ben buradan anne ben bunu istiyorum diyen sesini sanki duyar gibiyim:)
  3. çok cici kız bebek elbiseleri

çok cici kız bebek elbiseleri

cocuk kıyafetleri bebek abiye kıyafetleri hazır bebek elbiseleri hazır kızbebekelbiseleri Şunların tatlılığına bakın çok şirinler değilmi kızlar?
  4. Kız bebeklere örgü elbiseler

Kız bebeklere örgü elbiseler

Şu elbiselerin şirinliklerine bakarmısınız hele içindeki bebişle birlikte düşünün birde tadından yenmez vallahi:D
  5. Kız bebeklere cici elbiseler

Kız bebeklere cici elbiseler

Bebek denilince bende akan sular duruluyor.Bebek kelimesi kendileri kadar kutsal bir kelime bence.O kadar masum o kadar saf bir kelime ki yavrularımızı ancak bu kadar güzel bir kelime ifade edebilir.Bebek,bebeğimiz...Onlar bizlerin en değerli en kutsal varlıkları.Onlara harcadığımız zamanı,parayı ve en önemlisi hayatı gözümüzü kırpmadan sunuyoruz.Yeterki sağlıklı ve mutlu olsunlar.İşte o...

Sayfayı Paylaş