gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Yazlık Merserize Örgü Bayan Yelek Modelleri Yeni Modeller Karşınızda

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Yazlık merserize örgü bayan yelek modelleri konumuz için ayrıntılı bilgi ve hoş görsel örnekleri sizlerle paylaşmak için buradayız meleklerim. Yazın en yoğun günlerini yaşadığımız şu aylarda ne giysem derdi herkesin sıkıntısı sanıyorum. Hele ki sıcak memleketlerde yaşıyorsanız benim gibi. Şöyle üzerinize yapışmayan serin tutan aynı zamanda terletmeyen kıyafetler arar dururuz. Aramak yerine bunu neden kendi ellerimizle yapmıyoruz ki? Yazlık merserize örgü modelleri size fikir sunabilir bu konuda. Özel yaza uygun örgü örmek için merserize ipler var. Bunlar dayanıklı parlak esnek olmaları ile meşhur. Hem de yıkadıkça çekmeyen bir özelliği de var. Dolayısıyla merserize iplerle örülen örgülerde yazları çok idealdir. Merserize örgü bayan yelek modellerine baktığınızda delikli file işi örgü örnekleri göreceksiniz. Bu tip yelekler ördüğünüzde yazın daha rahat kullanım imkanı yakalayabilirsiniz. Body kısa kollu gömlek üzerine bile rahatlıkla giyebilirsiniz. Tam da aşağıda örneğini görüyorsunuz arkadaşlarım. Oldukça modern eski örneklerden çok farklı modelleri bir araya getirmeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz.
    delikli simli ipten askili yazlik merserize yelek.jpg

Arkadaşlarım örgü seven hanımlar özellikle yelek öreceksiniz ama modelini kafanızdan çizemiyorsanız bu modelleri incelemenizi öneriyorum. Yazlık merserize yelek modelleri son örnekleri bunlar. Örneğin aşağıda uzun kollu file işi örgüden örülmüş merserize yelek askılı body ve pantolon üzerinde ne kadar hoş durmuş öyle değil mi? Bence buradan değişik örneklere de ulaşabilirsiniz. Yazlık yelek modelleri konumuzu inceleyerek farklı modeller bulabilirsiniz.

file orguden merserize yazlik yelek modeli.jpg kisa kol motif islemeli yazlik merserize yelek.jpg

krem rengi delikli tig isi yazlik merserize yelek.jpg

Yine en güzel örnekleri sona sakladım arkadaşlarım. Motifli örgülere bayılıyorum. Merserize yelekler üzerinde de çok hoş durmuş. Üstteki model tığ işi bir örnek ve kot üzerine çok yakışmış. Aşağıdaki model de bence kot tarzı pantolon ile çok şık ve spor duracaktır.
    motifli onu dekolteli yazlik merserize yelek.jpg

Hayme_Ana bunu beğendi.
Yazlık Merserize Örgü Bayan Yelek Modelleri Yeni Modeller Karşınızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Bayan Yelek Modeli Açıklamalı

Örgü Bayan Yelek Modeli Açıklamalı

yelek örnekleri ve yapılışları bayan örgü yelek modelleri bayan modelleri örgü ve yapılışları örnekleri Hamarat meleklerim artık kış aylarındayız ve kış aylarında en güzel şey örgü örmek:)Kim bilir neler örüyorsunuz ne marifetler sergiliyorsunuz.?:)Bu kış da boş durmadığınıza eminim.Durmayın melekler bol bol örün:)Hem stres atarsınız,hem vakit geçirir oyalanırsınız hemde el işlerinizi...
  2. Birbirinden Güzel 2012 Bayan Örgü Yelek Modelleri

Birbirinden Güzel 2012 Bayan Örgü Yelek Modelleri

bayan örgü yelek modelleri yelek modelleri örgü yelek modelleri 2012 Kış aylarında da baharda da , hatta serin yaz akşamlarında dahi kullanabildiğiniz yelekler, 2012 yılında da özellikle el iş örgülerle daha bir gözalıcı melekler :) Birbirinden güzel motiflerle değer kazanan bu güzel yelekleri örmek için siz de vakit kaybetmeyin ve hemen hoşunuza giden renklerde yünlerden tedarik edin....
  3. Bayan yelek modelleri yeni

Bayan yelek modelleri yeni

Bayan yelek modelleri 2012 Kızlar sizden Bayan yelek modelleri istiyorum yeni örnekler olursa çok makbule geçer :)
  4. 2013 Yazlık Örgü Yelek Modelleri en güzelleri burada!

2013 Yazlık Örgü Yelek Modelleri en güzelleri burada!

Yazlık Örgü Yelek Örnekleri 2012 2013 Yazlık Örgü Yelek Örnekleri Bu gün içinde bir misafirimiz bizden yazlık örgü yelek modeli istemişti. Biz de tüm misafirperverliğimizi sergilemek istedik ve bu yılın da değil 2013 örgü modelleri trendlerini araştırdık ve o misafirimizin isteiği üzerine sizler ile 2013 yazlık örgü yelek örnekleri paylaşmak istedik Melek'ler. İşte size birbirinden şık örgü...
  5. Derya Baykal Örgü Bayan Yelek Modelleri Çok Hoşlar Doğrusu

Derya Baykal Örgü Bayan Yelek Modelleri Çok Hoşlar Doğrusu

Derya Baykal Örgü Bayan Yelek Modelleri- Bu yazımızda başlıktan da anlaşılacağı üzere bayan örgü yelek modellerini derleyeyim dedim. Derya Baykal programında çok güzel şeyler oluyor. Bayanlar örgülerden neler yapıyorlar neler. Yelek modelleri de gerçekten hoşlar. Birkaç tane eski programdan bir tanesi şimdiki İşin Sırrı Derya'da adlı programdan derledim arkadaşlar. Yelekler hanımlar için...

Sayfayı Paylaş