gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yazlık Miniler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yazlık, mini, etek, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler
    Sevgili melekler,
    Yaz geldiğine göre tercih edenler için miniler daha sık kullanılmaya başlanacak.Alışverişe çıkacaksanız fikir vermesi açısından bir kaç model ekliyorum..:tik:

Şimmdi fikr
    iniz geldi diyelim, ne yapacaksınız etek alacaksınız. Hazir bilgisayar başında oturuyorken GİTTİ GİDİYOR sayfasına bakın belki bi tanesi size uyar. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. GİTTİGİDİYOR.COM ETEKLERİ İÇİN TIĞĞLA ohyandan

nese355 bunu beğendi.
  2. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    süprrrsin eline sağlık

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Eteklerin hepsi bir harika Titan ellerine sağlık. Bende G.G den bi kaç model buldum konunuzu revize ederek ekledim.

4. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    işte bu tam tarzım ,giyemem o ayrı ama alıp evde giyebilirim hahaha

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    ayy çok güzeller ama ben mini giymem ki azcık daha uzun olaydı keşke bunlar :( Ama hoşlar :)

Yazlık Miniler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mini miniler

Mini miniler

ünlülerin şıklık vede dekolte yarışında en karlı kameralar çıkıyor haber malzemesi buradan çıkıyor açmayın kardeşim....... yişğidin malı meydandır :puha: saklmaya çalışmayın rahatsız oluyorsan giyinme.... işte size mini kaza kurbanları........ MİNİ GİYMEK BECERİ İSTER! OBJEKTİFLER HER DAİM SANAT VE CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ VE GÜZEL KADINLARINI TAKİP EDER... Çünkü takipte olunan kadınlar bir...
  2. 2010 Yazının Minileri

2010 Yazının Minileri

Kış sezonunda moda olan mini etek akımı 2010 yazındada devam ediyor kızlar...Bacağının güzelliğine güvenen ve sergilemekten çekinmeyen bayanlar için 2010 yazının mini etek modelleri :tik:
  3. mini mini miniler burdaaa :)

mini mini miniler burdaaa :)

miniler,mini modelleri,2011 mini elbiseler,2011 mini kıyafetler,mini abiye elbiseler kızlar özel geceler ve kıyafet balolarında giymek için gayet idael kıyafetler bunlar aralarında pembe bir tane var onun aynısını ben aldım :)
  4. ipad miniler kaç para ?

ipad miniler kaç para ?

İpad miniler şu sıralar ilgi alanım.Ve de mümkünse özelliklerini ve burada kaçtan satılacağı bilgisini buradan paylaşırmısınız ?

Sayfayı Paylaş