gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Yazlık örgü bluz modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yazlık örgü bluzlar örgü bluz modelleri yazlık bluz modelleri ğğğğğ ğğğğğ Yaz aylarının serin gecelerinde giymeniz için oldukça şık bir o kadar da seksi yazlık bayan bluz modellerini sizlerle paylaşıyorum [​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Wowww bunu nerde giyebilirim acaba :D

Yazlık örgü bluz modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yepyeni Örgü Yazlık Bluz

Yepyeni Örgü Yazlık Bluz

Örgü Yazlık Bluz yazlık örgü bluzlar yazlık örgü bluz modelleri bluz bluzlar modelleri
  2. en güzel Örgü Yazlık Bluz

en güzel Örgü Yazlık Bluz

Örgü Yazlık Bluz
  3. Merserize yazlık örgü bluz yapılışı

Merserize yazlık örgü bluz yapılışı

örgü bluz yapılışı merserize yazlık örgüler merserize yazlık bluz örgü modelleri ve yapılışları modelleri Kışın örgü örmek biz kadınların en büyük zevklerinden biridir.Ama artık kış bitti şişleri kaldırayım diye sakın düşünmeyin:)Çünkü artık yazlık giysilerinizide sizler örebilirsiniz:)İşte sizlere basit ve çok şık yazlık bluz örneği:) Merserize iple başladığımız örgümüzü motif şeklinde örüp...
  4. Spor yazlık bluz modelleri

Spor yazlık bluz modelleri

yazlık bluz modelleri spor bluz modelleri yazlık 2010 Eee kızlar artık üzerimizdeki fazlalıklar çıktı ve çoğumuz yazlık giysilerimizi çıkarmaya başladık bile bende şu sıralar yazlık kıyafetleri çıkarmakla meşgulüm açıkcası.Sizlerle yaz mevsiminde oldukça rahat edeceğiniz birbirinden güzel spor ve çıtı pıtı yazlık modellerini paylaşmak istiyorum bunlara benzer modellerde benimde var ama bazı...
  5. Örgü Çocuk Bluz Modeli

Örgü Çocuk Bluz Modeli

Selam kızlar Örgü Çocuk Bluz Modeli arıyorum öneerilerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş