gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yazlık Pantalonlarınızı ARtık Kendiniz Yapıcaksınız

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Yazlık Pantalonlarınızı ARtık Kendiniz Yapıcaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eski  pantalonlardan plaj çantası

eski pantalonlardan plaj çantası

plaj çantası yapımı havludan çanta yapımı el plaj çantası dikme çanta modelleri yapılışı Günlük yaşamda rahatlığı ile ön plana çıkan ve her yaşın, her mevsimin pantolonu olan Jeanlar, moda rüzgarına kapılıp şekilden şekle girerken yeni akımlar nedeniyle bir çoğu da giyilemez duruma düşüyor. Özellikle jean kumaşı pardösüden ayakkabıya, şapkadan cekete varıncaya kadar hemen her sahada görülüyor....
  2. bu hayattan kesin beni artık

bu hayattan kesin beni artık

Şehirler arası bir aşkın içine sızarken, kentsizligimi plakalar anımsatıyor. Yollara düşürüyorum maskelerimi;aşkım ulu orta yüzümde. Görünmüyor! Sahipli bir kalbe,köle olmaya yürüyorum istanbul ayaklarımın altında eziliyor. Bir kaç sayfa ötemdeki adamın,kentlerce uzagına yazdıgı kelimelerin külüne bile razıydım. Kendi külüm yetmiyordu. Anka kuşu rolüne soyunmama..... Şimdi... Makas getirin...
  3. Spor Pantalonlar

Spor Pantalonlar

Spor giyimden vazgeçmem diyen melekler bu pantalonlar tam size göre
  4. Yazlık keten pardesü modelleri

Yazlık keten pardesü modelleri

pardesü modelleri yazlık kısa pardesü modelleri keten 2011 yazlık keten yazlık pardesü modelleri, keten pardesü modelleri, 2011 modelleri burada arkadaşlar. Tesettürlü Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden tesettürlü misafirlerimiz için, yılın yazlık keten pardesü modellerinden, örnekler sunuyoruz bu yazımızda.
  5. Yazlık Keten Pantolon Modelleri istiyorum

Yazlık Keten Pantolon Modelleri istiyorum

Kızlar bu yıl keten pantolonlar çok moda olmuş yaz sıcaklarında keten ifil ifil olur diye düşündüm ve bende bir tane keten pantolon almaya karar verdim ama önce yılın modası olan Yazlık Keten Pantolon Modelleri görmem lazım paylaşırsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş