gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yazlık sandaletler 2009

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

yazlık sandaletler yazlık sandeletler

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yazlık sandaletler 2009
    emegine saglık tatlım

yazlık sandaletler 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazlık sandalet modelleri

yazlık sandalet modelleri

yazlık sandaletler yazlık sandalet modelleri sandalet modelleri yazlik
  2. Yazlık Ugg Sandaletler

Yazlık Ugg Sandaletler

ugg sandalet ugg bakımı yazlık Avusturalya da sörfçülerin denizden çıkınca ayaklarına giydiği Ugg ların bu kadar popüler olacağını kim tahmin ederdi ki? Şimdi ise Ugg ların yazlık versiyonları tasarlandı.İşte birbirinden şık ve rahat Ugg sandalet modelleri
  3. 2009 Model Yazlık Karışık Sandalet ve Terlik Modelleri

2009 Model Yazlık Karışık Sandalet ve Terlik Modelleri

yazlık terlik modelleri rahat terlik modelleri Rahat ve şık sandeletlerle yazın rahat edeceksiniz:)
  4. 2009 yazının vazgeçilmezi sandaletler

2009 yazının vazgeçilmezi sandaletler

modayı ister istemez takip eder çogu kadın etmesek ne olacakki zaten herkes bizim yerimizede takip ediyor sayılır o ondan görür giyer bu sundan görür giyer yayılıyor işte neyse konumuza dönelim bu yazda sandalet modasıdır almış başını gidiyor ama modeller çok degişik ve hoş gercektende albenisi çok fazla bence siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama bu modellerden sonra kararınız belkide...
  5. Yazlık gladyatör sandaletler

Yazlık gladyatör sandaletler

Bence 2010 yazında bu gladyatör sandaletler hani moda oldu ya aslında inanın bana benim çok fazla ilgimi çekmedi birkez merak edip modellerden birini ayağıma geçirmemle çıkarmam bir oldu çünkü çok fazla rahatsızlık duydum.Ama piyasada birçok modeli var bu tür sandaletlerin tabi belki rahatlarıda vardır ama dediğim gibi ben o an vazgeçip farklı model aldım.Çünkü benim için başta gelen olay...

Sayfayı Paylaş