gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yazlık şapkalarım var yokmu bakmak isteyen

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Melekler yazın güneşten yüzünüz yansın istemiyorsanız.Bu modellere bakın derim :) [​IMG]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunların tıpa tıpı aynısı olmasada çok benzeri olan bir sürü şapkam var:D:D Ama mümkünse ben tabi ALLAH kısmet ederse, bu yaz takmak istemiyorum şapka felan :) Çünkü şapkalardan daral geldi :D:D

Paylaşımın için tşklerr canım:)

Yazlık şapkalarım var yokmu bakmak isteyen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Yazlık Şapkalar

Örgü Yazlık Şapkalar

örgü yazlık şapka modelleri yazlık şapkalar şapka örgü modelleri Yaz aylarında sizi güneşin o yakıcı sıcağından koruyacak geceleri serin havalardada korumaya alacak yazlık örgü şapka modellerini sizlerle paylaşıyorum
  2. Harika spor yazlık şapkalar

Harika spor yazlık şapkalar

yazlık şapkalar puma şapka modelleri Yazın yakan güneşten kendinizi korumanız için birebir ve şık şapkalar melişlerim.:)
  3. Hint takılarına bakmak isteyen

Hint takılarına bakmak isteyen

hint takıları hint bilezikleri Hintlilerin olur olmaz yerlerine onca takı taktığı malum.Kadınların yüzlerinden dövmeleri birde birçok yerinde eksik olmayan takıları ile meşhurlar.İşte onlardan örnekler.
  4. Renkleriyle,modelleriyle yazlık şapkalar

Renkleriyle,modelleriyle yazlık şapkalar

Renkleriyle,modelleriyle,görünümüyle birbirinben güzel yazlık şapka modellerini,şapka kullananların beğenisine sunuyoruz.Yazın güneşli günlerinden koruyacak bir şapkanız olmalı diyerek, sizlere fikir sunma açısından bu modelleri paylaşmak istiyorum.
  5. Yazlık Şapka Modası..

Yazlık Şapka Modası..

Melişlerim Şapka modası geri döndü birçok ünlü şapka ile kıyafetlerini tamamlıyor .Büyük,hasır,kumaş yada farklı malzemelerden hazırlanan şapkalarla kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz.:)Şapka alırken tarzınıza uygun yüzünüze yakışan ve kullanabileceğiniz modelleri deneyin:)

Sayfayı Paylaş