gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yazlıklarınız kışında giyebilirsiniz evet evet yanlış duymadınız bu kış yaz modası :D

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Size vereceğimiz bu önerilerle yazın giydiğiniz kıyafetleri kış ortasına kadar giyebileceksiniz. İşte kıyafetlerinizi hem yazın hem de kışın kullanmanızı sağlayacak öneriler..

Askılı Elbiseler + Hırkalar
    Kat kat giyinmek yazlık elbiselerinizi kışın da giyebilmenizi sağlar.. Yazlık elbisenizi kaşmir, ince ve elbisenin rengiyle uyumlu bir hırka ile kullanabilirsiniz.

Capriler + Uzun Çizmeler
    Kaprilerinizi kaldırmayın. Uzun çizmeler ile sonbahar ve kış sezonunda kullanabilirsiniz. Çizmeler bacaklarınızın uzun görünmesini sağlarken, bileklerinizi de sıcak tutar. Çizmelerinizi skinny pantolonlarınızla da rahatça kullanabilirsiniz.
    Kısa Etekler + Kalın Çoraplar
    Koyu renkli bir ceket ile bir ton açık renkli yazlık eteğinizi giyin. Favori eteğinizi ceket ile giydiğiniz için mutsuz olmayın. Bacaklarınızın üşümemesi için kalın tek renkli uzun çoraplar giyebilirsiniz.
    Straplez Elbise + Triko Üst
    Bu kombinasyonu elbise kadar etekle de yapabilirsiniz. Belinize takacağınız kalın bir kemer kombinasyonun uyumlu görünmesini sağlar. Parlak renkli hırkalar, pastel kıyafet ve eteklerle uyumlu olabilir. Ayakkabı tercihi olarak kapalı ya da açık topuklularınızı giyebilirsiniz.
    Bikini Üstüne Pareo Elbise /Kısa Etek + Tayt
    Bikini üstüne giydiğiniz pareo elbiselerinizin sadece yazları giyebileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu tür elbisenizi hoş bir kısa etek ve tayt ile tamamlayarak farklı görünebilirsiniz. Bileklik, kolye gibi ekstra aksesuarlarla hoş bir görünüm elde edebilirsiniz

2. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KAtre-i maTem (aRtIk mutLuLUk $ehriNe ta$INma zaMa
    Paylasim için tesekkür ederim! @->>---
    Geçen kIs ben hep öyle yaptim, yazLIkLarImI koyu bir renkle giyerek kendimce kis modasi yarattim.

Hem ekonomik oldu hemde yazLIk elbiselerimde eskimis oldu. Çünkü elbiselerim çok oldugu için eskimiyor ama atmayada kIyamIyorum severek giydigim seyler oldugu için ama tabi zamanla modasi geçer diyede fazla uzunda giyemiyorum.

Sonra düsündümde neden bir iki hIrka ile yazliklarimi kisin giymiyorum diye. hem elbiselerim eskir hemde daha ekonomik olurki. yeni seneyede yeni seyler alirim diye ve böylece geçen kI$ bunu yürürlüge koydum çokta iyi oldu. ;)
    kI$ için aldigim tek sey bir iki güzel beyaz ve siyah renk hIrka ve kod bir ceket onun dI$Inda birsey almadIm.

Kesinlikle tavsiye ediyorum! :ehi:

3. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Son tarz hoşuma gitti denerim belki :)

yazlıklarınız kışında giyebilirsiniz evet evet yanlış duymadınız bu kış yaz modası :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Örgü ŞApka Kışın Modası Olacak

Bu Örgü ŞApka Kışın Modası Olacak

son moda örgü şapkalar şapka kaç ilmekle başlanır tepeden başlanacak. 7 ilmek atıp başlıyoruz. ilk sırada 1 ör bir artır. tersinden tüm ilmekleri ters ör. 2. sırada 2 ör bir artır. böylece başımıza göre artırmalar yaparak ilerleyeceğiz.yaklaşık 10 örüp 1 artırmaya başladığımızda artırmalara son ver. bir kaç sıra düz ördükten sonra bir sıra haroşa ör. 2 ters 2 düz örerek lastik kısmı...
  2. işte bu kışın modası

işte bu kışın modası

Almanya'nın Dusseldorf kentinde başlayan moda fuarında firmaler yeni sezon kreasyonlarını tanıttı. internethaber
  3. Kış modası

Kış modası

Kış Mevsiminin Şıklığı Hava soğuk; kendimizi korumak için üst üste kıyafetler, kalın botlar, şapkalar, atkılara ihtiyaç duyuyoruz. Kış mevsiminde hem sıcak hem şık görünmenin yolu yok mudur? Tabii ki vardır. Kış Modası Mevsimin düşük enerjinizi kıyafet seçimlerinizle yükseltmek, kendinize şık bir tarz yaratmak için kışlık parçalar imdadınıza yetişiyor. Tepeden tırnağa trendi görünüm için...
  4. Selülitli olmanın güzel yanları evet evet yanlış duymadınız güzel dedik:)

Selülitli olmanın güzel yanları evet evet yanlış duymadınız güzel dedik:)

selülit nedenleri sebepleri tedavisi sorunu çözümü burada arkadaşlar. Selülit sorunu dünya üzerindeki bir çok kadının kabusu halini almıştır. Meleklermekani.com olarak, selülit nedenleri konularımıza ve bu nedenlerden sonrada ortadan kaldırmak için Selülit Tedavisi konularına yer verdik zaman zaman... Maliyetini de düşünerek, bitkisel selülit tedavisi yöntemleri önerilerinide, selülit sorunu...

Sayfayı Paylaş