gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yazma kenarı örnekleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yazma kenarı yazma kenarı modelleri kenari örnekleri örnekleri tülbent kenar Çeyiz hazırlayan hanımlar ve örgü el işini seven hanımlar:)İşte tam sizlik bir konu istemediğiniz kadar yazma kenarı tülbent kenarı modelleri,örnekleri. İster çeyiz sandığınıza koyun,istersenizde örün hediye edin,kullanın seçim size kalmış:)

Yazma kenarı ve tülbent kenarı modelleri

Tığ ve iğne işi karışık:)

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok güzel.ben de yazma tutkusu vardır.çeyizimde hala dururlar.benden de kızıma kalacaklar

yazma kenarı örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazma Kenarı Oya Modelleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri

En güzel yazma kenarı oya modelleri konumuzu incelemektesiniz. Hem çeyiz için hem kullanmak için tabi dilerseniz de hediye etmek için çok hoş modeller burada meleklerim. Özellikle nette o kadar çok model var ki hangilerini sizlere sunayım şaşırdım kaldım doğrusu. Hepsi rengarenk birbirinden hoş örnekler. İğne oyaları, mekik oyalar, tığ işleri, boncuklu, pullu süslemeli modeller hepsine hayran...
  2. en güzel yazma kenarları!

en güzel yazma kenarları!

en güzel yazma kenarları en güzel yazmalar yazma örnekleri kenarı örnekleri yazmalar
  3. Boncuklu Yazma Kenarı Örnekleri

Boncuklu Yazma Kenarı Örnekleri

yazma kenarı yazma kenarı örnekleri boncuklu örnekleri boncuklu modelleri oya modelleri 2011 Boncuklu çok şık yazma kenarı modelini yazma takmaktan hoşlanan ve çeyiz hazırlığında olan hamarat hanımlar için paylaşıyorum.Şimdiden herkese kolaylıklar dilerim:tik:
  4. Yazma Kenarı Oya Modelleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri - Yazma Kenarı Oya Örnekleri arıyorum. Selam hanımlar eminim kızlarınızın ya da kendi çeyiz camekanlarınız da vardır yazma kenarı oyaları. Bende sizden o modellerden örnekler istiyorum lütfen bana yazma kenarı oya modelleri verin.
  5. 2014 Çeyizlik İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

2014 Çeyizlik İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

2014 iğne oyası yazma modelleri, 2014 iğne oyası örnekleri, 2014 yeni iğne oyaları Milli kültürümüzün el emeği göz nuru olan iğne oyaları her zaman modası geçmeyen trendler arasında yer almıştır. Çeyiz sandıklarının demirbaşı olan iğne oyalarını ister çeyizlik ister hediyelik isterseniz de kendiniz için düşünebilirsiniz. En yeni iğne oyazı yazma kenarı örneklerini çeyiz hazırlığı yapanlar ve...

Sayfayı Paylaş